444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Kolay Kaskoya Ulaşmak için İpuçları

Kasko sigortası, aracınızı karşılaşacağı olumsuz durumlara karşı güvence altına alır. Hasar görmesi durumunda alınan teminatlar dahilinde hasarını öder. Böylece araç sahibi maddi olarak rahat eder.

Sigorta yaptırmanın uzun prosedürlerinden sıkılan ve bu tür işlerle uğraşmak uğraşmak istemeyenler için en kolay sigortaya ulaşmayı sağlıyor.

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, online karşılaştırma platforma sayesinde istediğiniz şirketlerin sigorta fiyat ve teminatlarını görmenizi, karşılaştırmanızı ve en uygun gördüğünüz sigortayı satın almanızı sağlıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Bu işlemle ayrıca %45 fiyat avantajından yararlanmanızı da sağlamış oluyor. Sizin için kolayca hazırlanmış form doldurma işlemiyle 3 dakikada en uygun sigortaya ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Aşağıdaki iletişim kanallarından 7/24 sigorta teklifi alabilirsiniz.

www.sigortam.net internet sitesi,
Sigortam.net mobil sitesi,
Facebook.com/sigortamnet sayfası,
444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı

Sigortam.net'ten kasko hesaplama yapın, size özel kasko teklifleri hazırlansın, size sadece bu seçeneklerden birini seçmek kalsın. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta ile bilgi alın, aklınızda soru kalmasın.


Benzer İçerikler

Kasko Değer Listesi Kasım 2014

Kasko Değer Listesi Kasım 2014 Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından yayınlandı. Listeye yeni eklenen araçlar için kolayca kasko hesaplama yapın.

Devamını Oku

Araç Sigortaları Arasındaki Önemli 3 Fark

En uygun ve en doğru araç sigortalarına sahip olmak için Sigortam.net'e gelin, karışıklık yaşamadan sadece 3 dakikada aracınızı sigortalayın.

Devamını Oku

En Uygun Kasko Fiyatları Nerede Bulunur?

En uygun kasko fiyatlarına mı ulaşmak istiyorsunuz? Sadece 3 dakikanızı ayırın ve Sigortam.net'ten kasko poliçesi sorgulaması yapın, kaskonuzu alın.

Devamını Oku