En Kolay Kasko | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Kolay Kaskoya Ulaşmak için İpuçları

Kasko sigortası, aracınızı karşılaşacağı olumsuz durumlara karşı güvence altına alır. Hasar görmesi durumunda alınan teminatlar dahilinde hasarını öder. Böylece araç sahibi maddi olarak rahat eder.

Sigorta yaptırmanın uzun prosedürlerinden sıkılan ve bu tür işlerle uğraşmak uğraşmak istemeyenler için en kolay sigortaya ulaşmayı sağlıyor.

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net, online karşılaştırma platforma sayesinde istediğiniz şirketlerin sigorta fiyat ve teminatlarını görmenizi, karşılaştırmanızı ve en uygun gördüğünüz sigortayı satın almanızı sağlıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Bu işlemle ayrıca %45 fiyat avantajından yararlanmanızı da sağlamış oluyor. Sizin için kolayca hazırlanmış form doldurma işlemiyle 3 dakikada en uygun sigortaya ulaşmanızı mümkün kılıyor.

Aşağıdaki iletişim kanallarından 7/24 sigorta teklifi alabilirsiniz.

www.sigortam.net internet sitesi,
Sigortam.net mobil sitesi,
Facebook.com/sigortamnet sayfası,
444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı

Sigortam.net'ten kasko hesaplama yapın, size özel kasko teklifleri hazırlansın, size sadece bu seçeneklerden birini seçmek kalsın. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta ile bilgi alın, aklınızda soru kalmasın.


Benzer İçerikler

Kasko Sigortası Teminatları ve Teminatların Kapsamı

Kasko sigortası teminatlarını öğrenerek, sigortanızı Sigortam.net'te yaptırın. En uygun sigortaya sahip olmanın keyfini yaşayın.

Devamını Oku

Kasko Hasarlarında Öncelikli İşlemler

Kasko sigortanız var ancak hasar anında kaskonuzu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, hasar telafisini cebinizden ödemek durumunda kalabilirsiniz

Devamını Oku

Araç Kasko Değeri Nerede Kullanılır?

Sıfır veya ikinci el aracınızın sigortalanması, ikinci el araç satış fiyatının belirlenmesi, ikinci el araç kredisi alınması, hasar ödemelerinin yapılması gibi durumlarda araç kasko değeri temel alınmaktadır.

Devamını Oku