En Kolay Kasko Hesaplama

Kasko maddi ve manevi birikimlerle satın aldığınız aracınızı risklere karşı güvence altına alan bir sigortadır. Kasko isteğe bağlı yaptırılan bir sigorta olsa da araç sahibini koruyan bir sigorta olduğu için son derece önem taşır.

Olası bir kaza durumunda aracınızda oluşan hasarlar araç kasko sigortası tarafından satın alınan limitler ve teminatlar dahilinde koruma altına alınır. Böylece hasar bedelleri araç sahibi tarafından ödenmek zorunda kalmaz. Böylece araç sahibi sigorta primi ödese de büyük hasarları kendi cebinden karşılamak durumunda kalmaz.

Önemli olan nokta ihtiyaca en uygun kaskoyu en uygun fiyatlarla satın almaktır. Bunun için kasko hesaplama yapmak gerekir. Kasko hesaplama 2014 fiyatlarıyla bilgilerinize en uygun sigortaya 3 dakikada ulaşmanızı sağlar. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf etmiş olursunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko hesaplama işlemini yaparken baz alınan belli başlı kriterler vardır. Bu kriterlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

  • En önemli kriter teminatlardır. Çarpma, çarpışma, çalınma, yanma gibi karşılaşma riski en fazla olan durumlar kaskonun ana teminatları altındadır. Bu teminatlar poliçede standart olarak yer alır. Bir de ek teminatlar vardır. Her teminatın farklı primleri vardır. Dolayısıyla gerçekten ihtiyacınız olan teminatları poliçenize ekletmeniz büyük önem taşır. Örneğin sel ihtimali bulunmayan bir bölgedeyseniz sel teminatı almanızın hiçbir anlamı yoktur. Boş yer fazla ödemek yerine poliçenizi almadan önce teminatları ayrıntılı bir şekilde incelemelisiniz.
  • Aracın markası ve modeli, aracınızın modeline göre araç kasko hesaplama yapabilirsiniz. Örneğin Fiat model aracınız için fiat kasko hesaplama yapmanız yeterlidir.
  • Araca sonradan ekletilen ek aksesuarlar,
  • Araç sahibinin hasar geçmişi kasko fiyatlarını etkileyen sebepler arasındadır.

En Kolay Kasko Hesaplama Sigortam.net’te

  • Tek bir formla Türkiye’nin en iyi kasko şirketlerinin sigorta teklifleri karşınıza çıkar,
  • Bu teklifler arasında teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız,
  • Karşılaştırma sayesinde %45’e varan fiyat avantajından faydalanırsınız,
  • İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko sigortasını seçersiniz,
  • Satın aldığınız poliçeniz e-posta ile ulaştırılır.
  • Hasar anında 7/24 yardım alırsınız.

Sigortam.net’ten kasko hesaplama yapmanız sigortanızı online olarak almanızı sağlar. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak sigortanızı telefonda yaptırın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL