En Kolay Sigorta Hesaplama | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Kolay Sigorta Hesaplama

Hayattaki en önemli maddi güvenceniz olan sigorta, yaptırılması ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Sigorta yaptırırken uzun süre uğraştıran prosedürler internet sayesinde çok eskilerde kaldı.

Günlük hayatımızda büyük yer edinen online işlemler, artık her konuda imdadımıza yetişiyor. Acil işlemlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirmemizi sağlarken, birçok ürün çeşidi ve uygun fiyatları da görmemize neden oluyor.

Sigorta satın alırken en önemli nokta fiyat oluyor. Peki en uygun fiyata nasıl ulaşılır? Tabii ki sigorta hesaplama işlemiyle ulaşılır. Çünkü bu işlem sayesinde birçok sigorta şirketinin çeşitli ürünlerini karşılaştırabiliyorsunuz. Böylece ihtiyacınız olan sigortayı en uygun fiyatlarla sunan şirketten satın alıyorsunuz. Online işlemlerde en çok önemsenilmesi gereken nokta güvenilirlik olmalıdır. Çünkü internetin dezavantajı birçok sektörde olukça fazla şirketlerin ortaya çıkmasıdır. Sürekli yeni site açan ve kapatan şirketler vardır. Dolayısıyla bu şirketleri iyi araştırmak ve gerçekten güvenilir olan şirketten satın alım yapmak gerekir. Çünkü sigorta sadece satın almakla bitmeyen sonraki süreçte de ihtiyaç duyacağınız, destek alacağınız birilerinin bulunması gerektiği bir alandır.

   

Örneğin kasko sigortanızı en uygun fiyat veren bir şirketten yaptırdınız. Bir süre sonra bu şirket kapandı ya da aracınızla kaza yaptınız ve yardıma ihtiyacınız var. Hasar anında muhattap bulamadınız, bulunduğunuz durumdan kurtulamadınız, sizce böyle bir durumda sigortanızın olması bir anlam ifade eder mi? Sigortam.net ile bu durumların hiçbirini yaşamazsınız.

En Kolay Sigorta Hesaplama İşlemini Sigortam.net’ten Yapın
 

 • 13 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti veren Sigortam.net, Türkiye’nin en iyi ve en büyük sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Dolayısıyla en güvenilir şirketleri size zaten hazır olarak sunar.
   
 • Bilgileriniz doğrultusunda sunulan sigorta şirketlerinin ürünlerini inceleme ve karşılaştırma fırsatı sağlarken, bu işlemler sayesinde aradığınız sigortayı en uygun fiyata bulmanızı kolaylaştırır. %45 fiyat avantajından yararlanmış olursunuz.
   
 • Sigortanızı online ya da telefon üzerinden almanızı sağlar.
   
 • Poliçenizi ücretsiz olarak adresinize teslim eder.
   

İster sigorta hesaplama yapın isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın hızlı ve güvenli bir şekilde 7/24 sigorta satın alın.


Benzer İçerikler

Baharda İkinci El Araç Fiyatları Yükselecek mi?

Faiz oranlarındaki düşüşler ve mevsimsel geçiş, kış mevsimine durgun bir başlangıç yapan ikinci el araçlara yaradı.

Devamını Oku

Kazada Kusurlu Olan Araç Kasko Güvencesinde Midir?

Kazada kusurlu olan aracın hangi nedenlerden dolayı kusurluğu olduğu kasko sigortasını etkiler.

Devamını Oku

Kasko Sigortasını Nasıl Daha Ucuza Alabilirsiniz?

Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir kasko sigortasına sahip olabilmek için önerilerimizi dikkate almanız son derece önemlidir…

Devamını Oku