444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Kolay Sigorta Hesaplama

14 Kasım 2014

Hayattaki en önemli maddi güvenceniz olan sigorta, yaptırılması ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Sigorta yaptırırken uzun süre uğraştıran prosedürler internet sayesinde çok eskilerde kaldı.

Günlük hayatımızda büyük yer edinen online işlemler, artık her konuda imdadımıza yetişiyor. Acil işlemlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde yerine getirmemizi sağlarken, birçok ürün çeşidi ve uygun fiyatları da görmemize neden oluyor.

Sigorta satın alırken en önemli nokta fiyat oluyor. Peki en uygun fiyata nasıl ulaşılır? Tabii ki sigorta hesaplama işlemiyle ulaşılır. Çünkü bu işlem sayesinde birçok sigorta şirketinin çeşitli ürünlerini karşılaştırabiliyorsunuz. Böylece ihtiyacınız olan sigortayı en uygun fiyatlarla sunan şirketten satın alıyorsunuz. Online işlemlerde en çok önemsenilmesi gereken nokta güvenilirlik olmalıdır. Çünkü internetin dezavantajı birçok sektörde olukça fazla şirketlerin ortaya çıkmasıdır. Sürekli yeni site açan ve kapatan şirketler vardır. Dolayısıyla bu şirketleri iyi araştırmak ve gerçekten güvenilir olan şirketten satın alım yapmak gerekir. Çünkü sigorta sadece satın almakla bitmeyen sonraki süreçte de ihtiyaç duyacağınız, destek alacağınız birilerinin bulunması gerektiği bir alandır.

   

Örneğin kasko sigortanızı en uygun fiyat veren bir şirketten yaptırdınız. Bir süre sonra bu şirket kapandı ya da aracınızla kaza yaptınız ve yardıma ihtiyacınız var. Hasar anında muhattap bulamadınız, bulunduğunuz durumdan kurtulamadınız, sizce böyle bir durumda sigortanızın olması bir anlam ifade eder mi? Sigortam.net ile bu durumların hiçbirini yaşamazsınız.

En Kolay Sigorta Hesaplama İşlemini Sigortam.net’ten Yapın
 

 • 13 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti veren Sigortam.net, Türkiye’nin en iyi ve en büyük sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Dolayısıyla en güvenilir şirketleri size zaten hazır olarak sunar.
   
 • Bilgileriniz doğrultusunda sunulan sigorta şirketlerinin ürünlerini inceleme ve karşılaştırma fırsatı sağlarken, bu işlemler sayesinde aradığınız sigortayı en uygun fiyata bulmanızı kolaylaştırır. %45 fiyat avantajından yararlanmış olursunuz.
   
 • Sigortanızı online ya da telefon üzerinden almanızı sağlar.
   
 • Poliçenizi ücretsiz olarak adresinize teslim eder.
   

İster sigorta hesaplama yapın isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın hızlı ve güvenli bir şekilde 7/24 sigorta satın alın.


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.