En Tuhaf Park Edilmiş 6 Araba!

Araç park etmenin zor olduğunu herkes söyler ama yazımızdaki araç park etme şekillerini gördüğünüzde siz de hayretlere düşeceksiniz. Bu kadar da olmaz diyeceğiniz bu park etmelerin nasıl yapılabildiği ise merak konusu.

 

1. Tüm park şeritlerinin dolu olduğunu görerek araya sıkışmanın tarifi bu olsa gerek. İki aracın arasına yatak şekilde park etmek fikrinin akla gelmesi şaşılır gibi.

 

 

 

 

 

 

 

2. Küçük bir metal demirin üstüne tekerleği çıkararak park etmek neden? Etrafında çok boş alan varken demirin yanına park etmek daha kolay olsa da araç sahibi sanırım farklı bir görüntü yaratmak istemiş.

 

 

 

 

 

 

 

3. Bu kadar da olmaz dedirten bir görüntü daha. Aracını park ederken altındaki diğer arabayı görmedi mi? diye düşündürüyor. Madur olan aracın sahibinin bu manzarayla karşılaştığında nasıl bir tepki verdiği merak konusu. İşte trafik sigortası böyle durumda madur olanların zararını karşılar.

 

 

 

 

 

 

 

4. Bir üst park şeklinin bir benzeri daha. İki aracın arasında boş park yeri varken, diğer araçla burun buruna havadan park edilmesi farklı bir düşünce. Dileriz kasko sigortasını yaptırmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

5. Garajı olmayan bir ev diye düşündüren bir görüntü. Bahçe duvarıyla yol duvarına yaslanan bir araç. Bu şekilde nasıl park edilmiş ve tekrar nasıl oradan çıkarıldığı düşündürücü.

 

 

 

 

 

 

 

6.    Yine cesurca bir park ediş. Kolun kenarına değil de böyle bir boşluklu araya park edilmesi son derece ilginç.

 

 

 

 

 

 

 

Sizin de aracınız böyle park edilen bir araç tarafından zarar görebilir. Böyle bir hasarla karşılaşmadan önce kasko sigortasınızı yaptırmayı unutmayın. Sigortam.net üzerinden en iyi sigorta şirketlerinin en uygun kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası tekliflerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL