En Uygun Araç Kasko Fiyatları Nasıl Bulunur?

Araba sahibi olmak için yaptığınız fedakarlıklar, maddi birikimler hatta kredi çekimleri yapıyorsunuz. Bu kadar emekle sahip olduğunuz arabanızı korumak için de emek vermeniz gerekir ki bunu sadece kasko sigortası yaptırarak mümkün kılabilirsiniz.

Aylık harcadığınız paranızdan küçük bir kısmını kenara atarak aracınızı korursunuz. Yolda kafanız rahat bir şekilde ilerlersiniz. Olası kaza durumunda aracınızın aldığı hasarlar oldukça fazla olabilir. Bu durumda cebinizden ödeyeceğiniz para miktarı ayırdığınız primden oldukça fazla olacaktır. Yani özetle sizin zorlamayacak küçük birikimlerle kaskonuz olmadığında üstünden kalkamayacağınız masrafları rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Kasko fiyatlarını etkileyen belli başlı kriterler vardır. Bu kriterlerin neler olduğunu “Araba Kasko Fiyatları Neye Göre Değişir?” yazımızdan öğrenebilirsiniz. Belli başlı noktalara dikkat ederek kaskonuzu daha uygun fiyata almanız da mümkündür.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

En Uygun Araç Kasko Fiyatları için 5 Kolay Yol
 

  1. Teklif aldığınız ilk kasko poliçesini hemen satın almayın. Öncelikle poliçenin genel ve özel şartlarını inceleyin, ana ve ek teminatları hakkında bilgi edinin.
     
  2. Birkaç farklı kasko teklifini poliçe özellikleri açısından karşılaştırın. Böylece özellikleri açısından sizin için en uygun olan kaskoya en uygun fiyat sunan şirketten sahip olun.
     
  3. Poliçenizin ek teminatlarını seçerken trafik şartlarını, yaşanan kazaların ne şekilde gerçekleştiğini vs. göz önünde bulundurarak seçin. Yani gerçekten ihtiyacınız olan teminatların poliçenizde bulunmasına özen gösterin.
     
  4. Sunulan kasko indirimleri hakkında bilgi edinin. Örneğin hasarsızlık indirimi geçmişinde kazaya karışmamış sürücüler için verilen indirimdir ve sigorta şirketlerinin hepsinde uygulanır. Her indirim her sigorta şirketinde uygulanmayabilir. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye “Araç Kasko Sigortası İndirimi Nedir?” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Görüldüğü gibi kaskonuzu uygun fiyatlarla satın almanız mümkün. Burada dikkat etmeniz gereken husus sadece fiyata göre satın alım yapmamaktır. Risk anında zararınıı karşılayacak sigortayı uygun fiyata almanız önemlidir. Çünkü hasarınızı cebinizden ödedikten sonra kaskonuzun olmasının bir anlamı kalmayacaktır.

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortayı Sigortam.net’ten alarak hasar anında güvencede olursunuz. En uygun araba kasko fiyatları için araç kasko sorgulama sayfamızdan kolayca araba sigortası hesaplaması yapın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, 7/24 telefonda sigortanızı satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL