En Uygun Kasko Fiyatları Nerede Bulunur?

Kasko, isteğe bağlı araç sigortalarından biridir. Aracınıza verdiğiniz önemi en iyi sigorta yaptırarak gösterebilirsiniz. Aracın bakımının düzenli olarak yapılması, trafikte kurallara uyulması, yolda dikkatli olunması gibi davranışlar tabii ki çok önemlidir. Fakat bu davranışları ne yazık ki her sürücü göstermemektedir.

Trafik yoğunluğu insanların sabırlarını azaltmakta, sürekli yapılan aceleci davranış kaza riskini artırmaktadır. Ya da bir şey olmaz düşüncesiyle, bazen de yarın yaparım gibi sürekli ertelenen davranışlardan dolayı trafik kazaları ülkemizde sıkça yaşanmaktadır. Bu risklerle karşılaşma olasılığınız da fazladır. Dolayısıyla aracınıza bir zarar gelmeden önce kasko sigortası yaptırmalısınız. Kaskonuz aracınızın masraflarını üstlenir ve cebinizden fazla para çıkmamasını sağlar. Böylece maddi olarak rahat edersiniz.

Kaskoya para ödemekten kaçınmak yerine büyük kaza riskinde ödeyeceğiniz miktarı düşünmek daha doğru olacaktır. Belki küçük hasarları karşılayabilirsiniz fakat büyük hasarlarda bütçeniz sarsılacaktır. Kasko fiyatlarını etkileyen belli başlı özellikler vardır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Fiyatlarını Etkileyen Noktalar
 

 • Sigorta yaptıracak kişinin hasar geçmişi,
   
 • Hasarsızlık indirimi,
   
 • İkamet edilen il-ilçe,
   
 • Aracın plaka il kodu, tescil ili ve ilçe kodu,
   
 • Araç sahibinin cinsiyeti, yaşı,
   
 • Ruhsat sahibinin yaşı,
   
 • Özel istenilen indirimler (tek sürücü, çift sürücü, muafiyet, meslek, servis kısıtlaması vs.),
   
 • Aracın kullanım şekli (husisi ya da ticari)

Kaskonuzu uyguna getirmenin önemli yollarından biri de teminatlardır. Araç kasko sigortası çarpışma, çalınma, yanma vs. günlük hayatta sık yaşanan riskleri standart olarak poliçede sunar. Bir de ek teminatlar vardır. Bu teminatları isterseniz ek prim ödeyerek alabilirsiniz. Buradaki önemli durumher teminatın alınmamasıdır. İhtiyacınız olan teminatları seçmeniz poliçenizin maliyetini düşürecektir. "Kasko Fiyatlarını Düşürmeye Yönelik Öneriler" yazımızı okuyarak konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sigortam.net en iyi kasko şirketleriyle anlaşmalıdır. Sizlere bu sigorta şirketlerinin tekliflerini sunar, aralarında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapmanızı sağlar. Böylece en uygun kasko fiyatlarına kolayca ulaşırsınız.

Sadece 3 dakikanızı ayırarak kasko poliçesi sorgulaması yapın, tek bir form sayesinde en uygun araba kasko fiyatlarına online olarak ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla kaskonuzu 7/24 telefonda satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL