444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Film Kahramanlarının Arabaları

31 Mart 2014

Birçoğunuzun çocukluğundan hatırladığı çizgi filmler vardır. Bu çizgi filmlerde bazı eşyalar, arabalar, giysiler vs. ilgimizi fazlasıyla çeker. İşte hafızalarda kalan çizgi film arabalarını sizlerle paylaştık. Keyifli okumalar dileriz.
 

1. Unutulmaz çizgi filmlerden Taş Devri. Tahta bir araba 6 kişiyi taşıyor, yolculuk yapmalarını sağlıyor. İzlerken her an arabanın parçalanacağını ve o kocaman tekerleklerin ayrılarak içindekilerin yerlerde yuvarlanacağını düşünenlerin sayısı az olmasa gerek... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Yine çok fazla sevilen çizgi filmlerden Jetgiller. Günümüzde birçoğunuzun sahip olmak istediği bir araç. İstanbul trafiğini çekmeden havadan gidebilen bir ulaşım yolu olsa diyenlerin sayısı çokça yüksek olabilir. Böyle bir durum mümkün olmasa da trafik sıkıntısından olumsuz etkilenmemek için kasko sigortası yaptırın, kendinizi ve aracınızı güvence altına alın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. "The Simpsons" sevenler bu ailenin neden araba yolculuklarında şaşırmış bir şekilde oturduklarını hala çözebilmiş değil...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. "Scooby Doo" yine çok sevilen çizgi filmlerden. Arabanın tatlı görünümüne diyecek yok...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. SpongeBob filmindeki araba. Kahramanımız gibi arabası da peynir şeklinde. Arabanın arkasından çıkan siyah duman korkutmuyor değil. Siz de kötü durumlarla karşılaşmamak için mutlaka araç bakımı yaptırın.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Batman çizgi filmindeki araba. Özellikle erkeklerin çok sevdiği modellerden...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sigortam.net üzerinden kasko sigortanızı yaptırın, maddi açıdan güvence altında olun. 444 24 00 Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşarak, detaylı bilgi alın.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.