Geniş Kasko Kapsamı | Yeni Kasko Yasası | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Geniş Kasko Neleri Kapsıyor?

Yeni kasko sistemi ana teminatları, dar kasko dışındaki tüm ürünlerde standart olarak bulunuyor. Bu teminatlar çarpma, çarpılma, yanma, çalınma ve üçüncü kişilerce verilecek zararlar. Bunlara ek olarak sigara ve benzeri zararları, yetkili olmayan kişilerce çekilme, kişisel eşyalar, deprem, yanardağ püskürmesi, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, sel baskını, su baskını, terör, kullanım ve gelir kaybı, asistans hizmetleri, hukuksal koruma, eskime payı düşmeme, hasar ikame zeyli, mini hasar, yurtdışı, hasarsızlık indirimi koruma, kiralık araç, 0 km araçlarda yeni ile değiştirme ve kilit sistemi için de teminat verilebiliyor.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Fakat bu teminatların bazıları kimi sigorta şirketleri tarafından seçimli/şartlı olarak veriliyor veya hiç verilmiyor. 
Hangi teminatların verilip verilmediğini, hangilerinin seçimli/şartlı olduğunu anlaşmalı sigorta şirketleri sayfamızdan seçeceğiniz sigorta şirketi sayfasında bulunan genel şartlar bağlantısından öğrenebilirsiniz.
 
Genişletilmiş kasko, sigorta şirketi tarafından verilen tüm ana teminatları kapsamaktadır. Buna ek olarak aşağıda sıralanan ek teminatlar arasından seçeceğiniz teminatlar da sigorta poliçesine dahil edilebilir. 
 

Genişletilmiş Kasko Ek Sözleşme Maddeleri

Genişletilmiş kasko için belirlenen ek sözleşme maddeleri şu şekilde:
 
  • 3. kişilerin  kötü niyet ve muziplikle yapılan hareketler
  • Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler,
  • İddia ve yarış,
  • Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma,
  • Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar
  • Yağsızlık, susuzluk, donma, bozukluk, eskime, çürüme, paslanma ve bakımsızlık,
  • Mekanik, elektrik ve elektronik arızalar, kırılmalar, lastik zararları.
     
 
Aracınıza kasko yaptırın, teminatları siz seçin, ihtiyacınıza en uygun kasko sigortası poliçesini 3 dakikada oluşturun. Kasko hesaplama için hemen sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden sigorta sorgulama yapın, kasko fiyatları ve seçeneklerini görün, %45’e varan avantajlarla kasko sigortası yaptırın.

Benzer İçerikler

Sigorta Sorgulama için T.C Numarası Neden Gerekli?

Sigortam.net'te sigorta sorgulama yapabilmek için gereken T.C kimlik numarası beraberinde birçok kolaylığı da getiriyor, peki bu kolaylıklar neler?

Devamını Oku

Kaskoda Araç İkame Teminatı

Kaskodaki ikame araç teminatı ile amaç; aracın serviste tamir edilmesi süresi içinde sigortalının araçsız kalmasının önüne geçmektir.

Devamını Oku

4 Soruda Araç Değer Kaybı

Araç değer kaybı, hasar alarak onarım gören aracın ikinci el piyasa değerindeki düşüşü ifade eder. Peki, araç değer kaybı nasıl hesaplanır?

Devamını Oku