Groupama Sigorta Kasko Sigortası Ürünleri | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Groupama Sigorta’dan “Süper Özel Oto ve Elit Kasko” Sigortası

Groupama Sigorta, çeşitli kasko sigortası ürünleriyle her ihtiyaca yönelik güvenceler sunuyor. Bu sayede aracınıza gelen zararları cebinizden ödemek durumunda kalmazsınız.

Groupama Sigorta Süper Özel Oto Kasko Sigortası

Groupama Sigorta’nın “Süper Özel Oto” kasko sigortası çarpma, çarpışma, çalınma yanma gibi kasko sigortasının ana teminatları dışında genişletilmiş kasko ürününün teminatlarını sunar.

Aracın devrilmesi, yetkisi olmayan kişiler tarafından çekilmesi, sel-su baskını, deprem, sigara gibi yanıcı maddeler, 3. kişiler tarafından verilen zararlar, hırsızlık, ferdi kaza teminatları vs. sigorta güvencesindedir. Ayrıca kaza durumunda karşı taraftaki sürücüye verilen can ve mal zararların da trafik sigortasının karşılamadığı kısmı bu sigortanın güvencesi altındadır.

 

Groupama Sigorta Süper Özel Oto Kasko Sigortası Avantajları

Araç Asistans Hizmetleri

Aracın çekilmesi, aracın kurtarılması, araç anahtarının kaybedilmesi durumunda çilingirin çağırılması, lastik patlaması durumunda değişim, yedek parça temini vs. hizmetleri içerir.

Mini Hasarların Onarımı

Boyalı ve boyasız kaportalarda göcük düzeltme, boya, tampon ve iç döşemenin tamiri vs. hizmetler.

OTO Ekspres’O

Hasar esnasında hızlı ve kaliteli hizmetin size ulaşmasını sağlayan avantajlı bir hizmettir.

Groupama Sigorta “Elit Kasko” Sigortası

Groupama Sigorta, dikkatli yani kazaya karışma riski düşük olan sürücüler için Elit Kasko ürününü sunuyor. Bu ürün de geniş kasko teminatlarını içeriyor. %40-%65 oranlarında hasarsızlık indirimi olan sürücülere hasarsızlık indirimini koruyor. Sizin ve eşinizin kapkaça uğraması durumundaki zararları da teminat altına alıyor. Eskime payını düşmeden hasar ödemesinin yapılması, terör, kargaşa, hukuksal koruma, hatalı akaryakıt dolumununun yapılması, aracın orjinal anahtarı ile hırsızlık yapılması vs. durumlar da teminatları arasındadır. Ayrıca, Süper Özel Oto Kasko sigortasının avantajları Elit Kasko’da da geçerlidir. Her iki üründe de mini onarım, ikame araç ve yardım hizmetleri de vardır.

Groupama Sigorta’dan Alabileceğiniz Diğer Sigorta Ürünleri

Groupama Sigorta Kasko – Klasik Oto

Groupama Sigorta “SMART” Seyahat Sağlık Sigortası

Groupama Sigorta’nın ürünlerini en uygun fiyata Sigortam.net üzerinden kolayca Groupama Sigorta poliçe sorgulama yaparak kolayca satın alın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigortanızı telefonda üzerinden yaptırın.


Benzer İçerikler

Araç Sigortasında Muafiyet Nasıl Hesaplanır?

Araç sahiplerine daha fazla sorumluluk yüklerken araç sigortasında primleri düşüren ''muafiyet'' kavramı ile ilgili detayları öğrenmek için, tıklayın!

Devamını Oku

Karşılıksız Kaskoya Dikkat!

Araç sahiplerinin son günlerde mağduriyetlerine sebep olan karşılıksız kasko ile ilgili kötü niyetli acentelerin yaptıkları hilelere çok şaşıracaksınız. 

Devamını Oku

Araç Rayiç Bedeli Hakkında Merak Edilenler

Sigortam.net ile araç rayiç bedeli hakkında merak ettiklerinizi öğrenin, kasko sigortanıza en uygun fiyat avantajıyla sahip olun.

Devamını Oku