Groupama Sigorta’nın Avantajlı Kasko Çeşitleri

Online sigortacılığın her geçen gelişen bir ivme kazanması ve sigortacılık işlemlerinin çok daha kolaylaşmasıyla birlikte pek çok şirket sektörde var olmaya başladı. Sigorta şirketlerinin getirdiği rekabet ortamı ise en çok kişilere yaradı. 

Sigorta şirketlerinin çoğalması pek çok avantajı getirdi; farklı sigorta çeşitlerinin farklı ürünlerine ulaşmak, oturduğumuz yerden fiyat ve teminat karşılaştırması yapmak çok daha kolay hale geldi. 

Sigorta sektöründe önemli bir yeri olan, araç sahiplerine geniş güvenceler sunan kasko sigortasına sahip olmak isteyen sürücüler de bu rekabetten nasibini aldı. Müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olan ve sektörde var olmak için büyük özveri gösteren sigorta şirketleri, farklı kasko ürünleri sunmaya başladı. 1959’da Başak sigorta adıyla sektöre adım atan Groupama Sigorta da bu şirketlerden biri.

Sigorta şirketlerinin en iyilerinden olan Groupama Sigorta, teminatları ve farklı hizmetleriyle birbirinden ayrılan kasko ürünleriyle sürücülerin ihtiyaç duyabileceği her türlü kolaylığı sağlıyor.

Groupama Sigorta’nın  avantajlı araç kasko sigortalarında sunduğu seçekler arasında; ‘’Süper Özel Oto’’ ve ‘’Elit Kasko’’ başta yer alıyor. Kasko yaptırmadan önce farklı teminatları içeren ‘’ Süper Özel Oto’’ ve ‘’Elit Kasko’’ ürünerini değerlendirmenizde faydar var.

Groupama Kasko Paketleri
 

Groupama Süper Özel Oto

Groupama Süper Özel Oto Kaskosu, oldukça geniş kapsamlı bir kasko ürünüdür. Aracının başına gelebilecek her türlü riski geniş teminatlarla korumak isteyen sürücüler için Süper Özel Oto Kaskosu doğru bir seçim olacaktır.

Aracınızın;

  • Yanma, çarpma, çarpışma zararları,
  • Hırsızlıktan doğan kayıplarını,

Araç içindeki yolcuların,

  • Ferdi kaza teminatları (tedavi masrafları gibi)Karşı araca verilebilecek mal ve can zararlarını (Trafik Sigortası sınırları aşan hasarları)  Groupama Sigorta’nın bu kasko ürünü ile güvence altınabilirsiniz.
     
  • Bütün bu teminatlar dışında hasar sürecinizi kısa sürede atlatmanıza yardımcı olacak hizmetler alabilirsiniz. Groupama Süper Özel Oto Kasko ile aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Araç Asistans hizmetleri,
Mini Hasarların Onarımı,
OTO Ekspres’O

Elit Kasko

  • Bulunduğunuz bölge trafiğin çok yoğun olduğu bir yer değilse ve kaza yapma riskiniz çok düşükse, Groupama Sigorta’nın ekonomik kasko ürünü Elit Kaskoyu tercih edebilirsiniz.
     
  • Elit kasko ürünü alan hasarsız sürücüler, %40,%50,%60,%65 oranlarıyla hasarsızlık indirimini koruyabiliyor. Kendilerinin ve sevdiklerinin yaşayabileceği kayıpları da Groupama’nın bu özel kasko ürünü ile güvence altına alabiliyor.

Bütün bu teminatlar dışında hasar sürecinizi kısa sürede atlatmanıza yardımcı olacak hizmetler alabilirsiniz. Groupama Süper Özel Oto Kasko ile aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Araç Asistans hizmetleri,
Mini Hasarların Onarımı,
OTO Ekspres’O

Sigortam.net’ten sigorta alacaklar, en iyi sigorta şirketlerinin en uygun tekliflerini görebilir. En iyi fiyat garantisiyle kasko sigortasında avantajı yakalayabilir. 

Bunun için tek yapmanız gereken Sigortam.net'in araç kasko sorgulama formunu doldurmak veya 7/24 kesintisiz hizmet anlayışıyla hareket eden 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramaktır.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL