Kasko Sigortası Haberler | Sigortam.net
 • Kasko ve Trafik Sigortası Birleşecek mi? Araç Sahiplerini Ne Bekliyor?

  Trafik sigortası fiyatları tartışmasında flaş gelişme! Kasko ve trafik sigortası birleşiyor mu? Yetkililer ne diyor?

  Devamı

  Allianz Sigorta Hızlı Teklif ile Kasko ve Trafik Sigortası Yaptırmak Çok Kolay

  Allianz Sigorta "hızlı teklif" ile kasko ve trafik sigortası poliçelerinde sadece 2 adımda teklif veriyor. Arjen Robben'in reklam yüzü olduğu kampanyayı çok seveceksiniz.

  Devamı

  Ray Sigorta ile Hem Aracınız, Hem de Gözleriniz Güvende

  Ray Sigorta'dan kasko poliçesi alanlara, göz ve katarak muayenesi ücretsiz! Ray Sigorta'nın indirim sürprizleri sadece bununla da sınırlı kalmıyor.

  Devamı

  Güvenceniz Anadolu Sigorta’dan, İndiriminiz Pirelli’den

  Anadolu Sigorta ve Pirelli işbirliği ile başlatılan kampanya ile Anadolu Sigorta'dan kasko veya trafik poliçesi olanlara Pirelli lastiklerde %25 indirim fırsatı.

  Devamı

  Yılbaşından Önce Kasko ve Trafik Sigortanızı Mutlaka Yaptırın

  Aracınızın kasko ve trafik sigortasınızı yılbaşı öncesi yaptırın, yoğun kar yağışının beklendiği yılbaşı yolculuklarınızı güvence altına alın.

  Devamı

  Eureko Sigorta’dan Bir İlk

  Eureko Sigorta İzmit'te özel bir eğitim kurumu ile yaptığı anlaşma gereğince, kurumda eğitim gören 600 öğrenceyi bireysel kaza sigortası ile sigortalı yaptı.

  Devamı

  Otomobil Üretimi Artıyor

  OSD’nin verilerine göre otomotiv sektörü geçen yıl ve bir önceki yıla göre büyürken, otomobil üretimi de  Ağustos ayında %34’e ulaştı. 

  Devamı

  Sıfır Araç Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Sıfır araba almadan önce dikkat etmeniz gerekenler listesini sizler için araç araştırmasından, bayi ziyaretine kadar geniş bir yelpazede oluşturduk

  Devamı

  Uzun Yolda Güvenli Sürüş İçin Altın Tüyolar

  Özellikle yaz aylarında tatil seyahatleri nedeniyle sıklaşan şehirlerarası yolculuklarda araç kullanımı, birçok tehlikeyi de beraberinde getiriyor.

  Devamı

  Sürücülerin Kasko Sigortasından Beklentileri

  Aksigorta’nın 12 ilde müşterilerine yönelik yaptırdığı ve 639 kişinin katıldığı araştırmada kasko sigortası ile ilgili ortaya ilginç veriler çıktı.

  Devamı
 • 444 24 00
  7/24 SİGORTA DESTEK HATTI