Hangi Sigorta Şirketi Daha Ucuz?

Sigorta hayatınızdaki destekçinizdir. Maddi olarak yaşayacağınız sıkıntılarda sizi kurtaran ve ekonomik yaşantınıza devam etmenizi sağlayan güvencenizdir. Sigortanız olmadığınızda sizi zor durumda bırakan risklerde cebinizden ödeme yapmak durumunda kalır, dolayısıyla büyük sıkıntılar içerisine girersiniz. Dolayısıyla sigortanızı ihmal etmemeniz son derece önemlidir.

Sadece sigortanızın olması için ucuz herhangi bir sigortayı satın almanız doğru olmayacaktır. Çünkü sigorta sizi uzun süreçte koruyan bir güvencedir ve bu güvecenin içinin dolu olması gerekir. Yani siz bir faydasının dokunması, zararlarınızı en kısa sürede telafi etmesi vs. bunlar hep önemli noktalardır. Dolayısıyla sigorta şirketinizi de iyi seçmeniz gerekir. Çünkü poliçe süresince muhattap olacağınız kurumdur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta Şirketi Seçiminde Dikkatli Olun!
 

  1. Sigorta şirketini seçerken detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. İsmi bilinmedik, yeni kurulan firmalar risk taşıyabilir. Dolayısıyla daha bilinir şirketleri tercih etmeniz güven açısından iyi olacaktır.
     
  2. Her ucuz fiyat sunan şirket en iyisidir denilemez. Maddi sıkıntılar içinde olan şirketin ucuz fiyat sunarak ne kazanırsam kardır düşüncesi olabilir. Bir başka ihtimal de şirketin ucuz sunduğu poliçenin teminatlarının önemli güvenceleri içermemesi olabilir. İhtiyaç duyacağınız risklerde zararlarınızı karşılamayan bir sigortanızın olması bir şey ifade etmeyecektir. Dolayısıyla teminatları iyice incelemeniz faydalı olacaktır.
     
  3. Seçeceğiniz şirketin kuruluş yılı, sattığı poliçe sayısı, müşterilerinin sayısı, memnun müşterilerinin memnun olmayanlara oranı, anlaşmalı kurumlarının çeşitliliği ve yakınlılığı, risk durumunda zararınızı karşılayacağı süre vs. oldukça önemli özelliklerdir.
     
  4. Şirketin sunduğu poliçelerin çeşitliliği, ülkemizde en sık görülen riskler için teminat sunuyor olması önemlidir. Bu sayede karşılaşma riski en fazla olan durumlara karşı güvence alır, farklı teminatlar doğrultusunda çeşitli risklere karşı güvence sahibi olursunuz.

Türkiye’deki en büyük, en iyi ve en güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net “en iyi fiyat garantisi” ile kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortasını online olarak sunmaktadır.

Sadece sigorta sorgulama yaparak 3 dakikada en uygun sigorta fiyatlarını görmeniz, karşılaştırmanız ve satın almanız oldukça kolaydır. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 telefonda sigorta yaptırmanız da mümkün.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL