Hasar Anında Bi’ Alo Deyin, Halledelim!

Türkiye’nin lider online sigortacılık kuruluşu Sigortam.net, müşterilerine sağladığı en iyi fiyat garantisi, %45’e varan fiyat avantajı, 3 dk’da 20 sigorta şirketinden teklif alma gibi ayrıcalıkların yanı sıra, hasar anı ve sonrasında sağladığı 7 gün 24 saat tamamen ücretsiz destek hattı ile de bir sigorta aracısı olmaktan çok daha fazlasını sunuyor.

Kadir İnanır “Bi’ alo derim, hallederler.” diye boşuna söylemiyor. 

Hasar anında ve hasar işlemlerinizin
takibinde Sigortam.net
7 gün 24 saat yanınızda.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

Kadir İnanır ve Keçi’nin Yeni Macerası

Sigortam.net’in hasar anı ve sonrasındaki uzman sigorta danışmanlarınca hizmet sunduğu  7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı, artık tüm Türkiye’nin bildiği Kadir İnanır ve Keçi’nin yeni macerasının da konusu oldu.

Kasım ayında ekranlara gelen Kadir İnanır ve Keçi’nin görünmez kaza sonrasındaki gülümseten macerası birkaç gün içerisinde video izleme sitelerinde yüzbinlerce kez izlendi.

Sigortam.net Hasar Anında 7 Gün 24 Saat Yanınızda

14 yıllık deneyimi ve online sigortacılığın Türkiye’deki ilk kuruluşu olma özelliğini taşıyan Sigortam.net, hasar anından, aracın teslim edilme sürecine kadarki tüm işlemlerde müşterilerinin yanında. Yüzlerce müşterimizin deneyimlerine ulaşmak için tıklayın.

Hasar Anında

Hasar anında hemen 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın, Sigortam.net’in hasar uzmanları, kaza tespit tutanağının doldurulmasında size yardım etsin, gerekiyorsa bulunduğunuz yere bir çekici gönderilmesini sağlasın veya sizi sigorta şirketinizin anlaşmalı olduğu en yakın servise  yönlendirsin.

Hasar Dosyasının Açılması

Sigortam.net’in müşterilerine olan desteği, hasar anı sonrasında da devam ediyor. Hasar dosyanız normal şartlarda servis tarafından açılacaktır, ancak siz yine de emin olmak istiyorsanız hemen bi’ alo deyin, hasar dosyası için gerekli belgelerin hazırlanmasından, dosyanın sigorta şirketine ulaşmasına kadar geçen süreci Sigortam.net halletsin.

İkame Araç Temini

Aracınız tamir için servise gönderildiyse ve ikame araca ihtiyacınız varsa hemen 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın, Sigortam.net ikame araç için gerekli ayarlamaları poliçenizdeki şartlar dahilinde sigorta şirketinizle görüşerek yapsın.

Eksper İşlemlerinin Takibi

Eksper raporunuzun yazılma süreci ile ilgili bilgi almak istiyorsanız hemen Sigortam.net’i arayın, “Eksper atandı mı? Geldi mi? Rapor yazıldı mı? Rapor şirkete gitti mi?” gibi sorularınızın cevabını uzman sigorta danışmanları versin.

Aracınızın Servisteki Durumu

Aracınızın servisteki son durumu hakkında bilgi almakta zorlandığınız veya gerekli vakti bulamadığınız anlarda, Sigortam.net sigorta şirketinizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, aracınızın servisteki son durumu ile ilgili bütün gelişmeleri takip ederek, aracınızın ne kadar serviste kalacağı ya da servisten ne zaman çıkacağı gibi konularda sizi haberdar etsin.

Hasar Tutarı ve Parça Tedariği

Aracınızın hasar tutarı, uygulanacak onarım, parça tedariği ya da pert olduysa rayiç bedeli gibi konularda özel istekleriniz varsa, Sigortam.net’i arayın, istek ve talepleriniz sizin adınıza sigorta şirketinize iletilsin.

Hasar Ödemesi Takibi

Aracınızı anlaşmalı olmayan bir serviste tamir ettirdiyseniz, hasar ödemesi takibiniz için vaktinizi boşuna harcamanıza gerek yok. Böyle bir durumda hemen 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın, hasar ödemesi için gerekli takibi Sigortam.net’in hasar uzmanları yapsın.

Aracın Teslim Edilmesi

Aracınızın servisteki tamir işleminin bitmesine rağmen, sigorta şirketinden teslim yazısı gelmiyorsa, hemen Sigorta Destek Hattı’nı arayın Sigortam.net’in hasar uzmanları sigorta şirketinizle iletişime geçerek, aracınızın teslim edilme sürecini hızlandırsın.

Sigortam.net’in Avantajlı Dünyası Sizi Bekliyor

Sigortam.net başta kasko ve trafik sigortası olmak üzere poliçe alımı sonrasında da yanınızda. Unutmayın! Kadir İnanır’ın da dediği gibi “Bİ’ alo derim, hallederler.” Sigortam.net’in avantajlı dünyasından yararlanmak için hemen online sigorta sorgulama yapın ya da 444 24 00 numaralı 7 gün 24 saat kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın. 

Benzer İçerikler

Doğum Teminatı Bekleme Süresi Nedir?Doğum teminatı bekleme süresi nedir? Hamilelik ve doğum zamanlaması, sağlık sigortası açısından neleri...değiştirir? Yeni doğan bebekler için sigorta ne zaman yaptırılabilir? gibi sorular bebek sahibi olmayı planlayan ve hem kendi hem de...bebeğinin sağlığını düşünenler için oldukça önemli. Özel sağlık sigortası yaptırırken, isteğe ve...ihtiyaca bağlı olarak sigortalı tarafından poliçeye doğum teminatı da eklenebilmektedir. Ancak doğum teminatlı...sigorta yaptırıldığında, bu teminat hemen devreye girmez. Doğum sigortası başlangıcının belirli bir süre sonra...gerçekleşmesi bekleme süresini ifade ediyor. Peki doğum teminatı bekleme süresi nedir? Bu sorunun detayları için...yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Doğum Teminatı Bekleme Süresi Nedir?

Sigorta şirketlerinde farklı uygulamalar olmak üzere, en yaygın uygulama; Doğum teminatının...kullanılabilmesi, sigortalının poliçeye dahil olmasından itibaren ancak 1 yıl sonra, yani poliçenin ikinci yılında mümkün...olmaktadır. Bu nedenle anne adaylarının ilk bir yıllık poliçeli olmalarından sonra, ikinci yıl içinde hamile kalmaları ve doğum...yapmaları durumunda doğum teminatı kapsamındaki masrafları özel sağlık sigortası tarafından karşılanacaktır. Aksi takdirde...hamilelik ve doğum ile ilgili masraflar sigorta tarafından karşılanmayacaktır. İlk poliçe tarihinden itibaren geçmesi gereken bu 1...yıllık süreye doğum teminatı bekleme süresi denmektedir.
Doğum teminatı...olan özel sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Yeni Doğan Bebekler İçin Sigorta Ne...Zaman Yaptırılabilir?

Doğum sırasında anne ve bebekte oluşabilecek sağlık sorunları anne ve babanın poliçesine bağlı...olarak doğum teminatına dahildir. Ancak doğum gerçekleştikten sonra yeni doğan bebeğin sağlık sigortasına dahil ettirilmesi...gerekmektedir. Bu durumda bekleme süresi bebeğin ilk sağlık kontrollerinin yapılabilmesi için 14 gün olarak...belirlenmiştir. Doğumdan sonraki ilk 14 günde bebekte ortaya çıkan sağlık sorunları sigorta şirketleri tarafından poliçe...kapsamına alınmaz. Yenidoğan sigortası hakkında detaylı bilgi içintıklayınız. [widget...id="sigortamnet_saglik_widget-2"] Sigorta şirketlerinin özel koşulları ve anlaşmalı oldukları kurumlar hakkında bilgi almak ve...sizin için en uygun özel sağlık sigortasını seçmek için sağlık...sigortası teklifi alın, dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigorta uzmanlarımızdan yardım...alın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL