Hasar Takip İşlemleri Sigortam.net’ten

Müşterilerine en fazla sigorta şirketinden en iyi sigorta tekliflerini sunan, online sigortacılık sektöründe 12 yıllık tecrübesi ile 1 milyon 600 bin kişiye ulaşan Sigortam.net, hasar takip işlemlerinde de müşterilerinin yanında.
 
Sigortam.net müşterileri 444 24 00 Sigorta Destek hattını veya www.sigortam.net internet sitesini kullanarak 7/24 hasar ihbarı yapabilir. 
 
Hasar ihbarı sonrası tüm hasar işlemleriniz, müşteri temsilciniz tarafından sizin adınıza takip edilir, hasar ödemesinin en kısa zamanda gerçekleştirilmesi sağlanır. 
 
Hasar anında ve hasar işlemlerinizin
takibinde Sigortam.net
7 gün 24 saat yanınızda.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
 

Hasar İşlemleri Aşamaları

 
Hasar sonrası gerçekleştirilen hasar ihbarının ardından şu aşamalar gelir:
 
Eksper Atama: Hasar ihbarı ile gerçekleştirilen hasar dosyasının açıldığı gün eksper ataması yapılır. Eksper, hasarı inceleyerek meydana gelen hasar miktarını, hasarın nedenlerini ve niteliğini belirler, varsa eksik evrakları bildirir.  
 
Dosya İnceleme: Ekspertiz raporu sonrası dosya incelemesi yapılır ve gerçekleşen hasarın sigorta kapsamında olup olmadığı, ödenecek miktar ve ödemenin ne zaman gerçekleştirileceği belirlenir.
 
Hasar Ödemesi: Hasar ihbarı, ekspertiz raporu ve dosya incelemenin ardından belirlenen miktar sigortalıya ödenir.
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 
 
Sigortam.net üzerinden aşağıdaki şirketler için hasar dosya takibi yapabilirsiniz:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sigortam.net müşterisi olmak için hemen kasko sorgulama yapın, 1,6 milyon mutlu müşterimiz arasına katılarak siz de aracınızı 12 yıllık Sigortam.net tecrübesi ile koruyun. Sigortam.net üzerinden kasko fiyatları hesaplama yapın, %45 fiyat avantajı ile size en uygun kasko teklifine ulaşın. Sigorta ve hasar ile ilgili sorularınız için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 hizmet alın.
 

Benzer İçerikler