444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hasar Takip İşlemleri Sigortam.net’ten

03 Ekim 2013
Müşterilerine en fazla sigorta şirketinden en iyi sigorta tekliflerini sunan, online sigortacılık sektöründe 12 yıllık tecrübesi ile 1 milyon 600 bin kişiye ulaşan Sigortam.net, hasar takip işlemlerinde de müşterilerinin yanında.
 
Sigortam.net müşterileri 444 24 00 Sigorta Destek hattını veya www.sigortam.net internet sitesini kullanarak 7/24 hasar ihbarı yapabilir. 
 
Hasar ihbarı sonrası tüm hasar işlemleriniz, müşteri temsilciniz tarafından sizin adınıza takip edilir, hasar ödemesinin en kısa zamanda gerçekleştirilmesi sağlanır. 
 
Hasar anında ve hasar işlemlerinizin
takibinde Sigortam.net
7 gün 24 saat yanınızda.
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
 

Hasar İşlemleri Aşamaları

 
Hasar sonrası gerçekleştirilen hasar ihbarının ardından şu aşamalar gelir:
 
Eksper Atama: Hasar ihbarı ile gerçekleştirilen hasar dosyasının açıldığı gün eksper ataması yapılır. Eksper, hasarı inceleyerek meydana gelen hasar miktarını, hasarın nedenlerini ve niteliğini belirler, varsa eksik evrakları bildirir.  
 
Dosya İnceleme: Ekspertiz raporu sonrası dosya incelemesi yapılır ve gerçekleşen hasarın sigorta kapsamında olup olmadığı, ödenecek miktar ve ödemenin ne zaman gerçekleştirileceği belirlenir.
 
Hasar Ödemesi: Hasar ihbarı, ekspertiz raporu ve dosya incelemenin ardından belirlenen miktar sigortalıya ödenir.
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
 
 
Sigortam.net üzerinden aşağıdaki şirketler için hasar dosya takibi yapabilirsiniz:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sigortam.net müşterisi olmak için hemen kasko sorgulama yapın, 1,6 milyon mutlu müşterimiz arasına katılarak siz de aracınızı 12 yıllık Sigortam.net tecrübesi ile koruyun. Sigortam.net üzerinden kasko fiyatları hesaplama yapın, %45 fiyat avantajı ile size en uygun kasko teklifine ulaşın. Sigorta ve hasar ile ilgili sorularınız için www.sigortam.net internet adresi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden 7/24 hizmet alın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.