444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Hangi Durumlarda Sigorta Şirketi Hasarı Eksik Karşılar?

Kasko sigortası yaptırarak aracınızın hasar görmesi durumunda maddi zararlarınızı güvence altına alırsınız. 

Kasko sigortasında satın almadığınız bir teminatla ilgili bir durum söz konusu olduğunda sigorta zararınızı karşılamaz. Bu nedenle poliçenizin karşılaşma riskinizin yüksek olduğu durumları içerdiğinden emin olmanız gerekir.

Hasarınızın tam olarak karşılanması için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise, sigorta yaptırırken aracınızın değerini doğru bir şekilde belirtmenizdir.

Örneğin 40 bin TL’lik arabanızın değerini 30 bin TL olarak gösterir ve bu değerde sigorta yaptırırsanız, sigorta şirketiniz hasar durumunuzda tazminatınızı öderken gösterdiğiniz bu değeri baz alır. Bu durum da aracınızın değerinden daha az miktarda tazminat almanıza neden olur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak en uygun araç sigorta fiyatlarına kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigorta ile ilgili bilgi alın. Hasar anında da bizi günün her saati arayın yanınızda olalım.


Benzer İçerikler

En Uygun Kasko Fiyatları 2015 Yılında da Sigortam.net’te!

Kasko fiyatlarının 2015 yılında neye göre değiştiğini öğrenin. Her yıl olduğu gibi 2015 yılında da en uygun kasko fiyatlarına Sigortam.net'ten ulaşın.

Devamını Oku

2015’te Kasko Sigortanıza İndirimle Sahip Olun

2015'te sigorta şirketlerinin fiyatlarında değişimler olsa da kasko sigortasındaki indirimler kasko fiyatları üzerinde etkili olmaya devam ediyor. 

Devamını Oku

Kasko ve Trafik Sigortası Birleşecek mi? Araç Sahiplerini Ne Bekliyor?

Trafik sigortası fiyatları tartışmasında flaş gelişme! Kasko ve trafik sigortası birleşiyor mu? Yetkililer ne diyor?

Devamını Oku