Hür Sigorta Araç Kasko Sigortası Ürünleri de Sigortam.net'te

17 Ağustos 2012
Sigortam.net, Hür Sigorta kasko sigortasını da online sattığı sigorta ürünleri arasına ekledi.
 
Hür Sigorta, trafik sigortası ürünü için Sigortam.net ile çalışmaya başlamasının ardından araç kasko sigortası ürünleriyle de Sigortam.net müşterilerine hizmet vermeye başladı. 
 
Sigortam.net müşterileri, 45 yıllık sigortacılık tecrübesini online ortama da taşıyan Hür Sigorta’nın  kasko ve trafik sigortası tekliflerini online olarak görebilecek, teklifleri ve teminatları detaylı olarak inceleyerek otomobilleri için ihtiyaç duydukları poliçeleri online olarak satın alabilecek. 
 
Hür Sigorta’nın kasko sigortası seçeneklerini Sigortam.net üzerinden araç bilgilerini girerek  teklif alan herkes anında görebilecek.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Hür Sigorta ile ilgili daha fazla bilgiye Anlaşmalı Sigorta Şirketleri sayfamızdan ulaşabilir, Hür sigorta kasko teklifi almak için 444 24 00’ı arayabilirsiniz. 

Okumaya Devam Edin

Kadınlar Korkmakta Haklıymış!

Araştırmalara göre Türkiye’de sigorta yaptırmak için ilk tercihimiz araba oluyor. Türk erkekleri arabalarını her şeyden çok seviyor!

Sigortacılar, 'Sahte Hasarda Kullanılıyor' Gerekçesiyle Yaşlı Araçları Sigortalamak İstemiyor

‘Eski model araçları ya sigortalamıyorlar ya da yüksek prim istiyorlar' eleştirilerine sigorta şirketleri, sorunun hiç sigorta yaptırmamış kişilerden kaynaklandığını söylüyorlar.

Kasko Sigortalarında Kanuni Değişiklikler

Eskiden sigortalar ihmalden doğan ihlallerde ödemelerini yüzde 100 kesip mahkemelerde hak kazanmakta iken, şimdi müşterilerinin suçlarını ölçüp sadece tek bir payı kesme hakkına sahip olmaktadırlar.