İhtiyacınızdaki Sigortaya Hemen Ulaşın

Araç sahipleri için sigorta türleri arasında zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası ilk sırada gelmektedir. Ancak bu iki sigortanın amacı ve kapsamları arasında oldukça önemli farklar söz konusudur. Adından da anlaşılacağı gibi trafik sigortası zorunlu iken kasko ise araç sahibinin insiyatifine bırakılmış bir sigorta türüdür.

Trafik sigortası ve kasko arasındak en önemli fark ise, trafik sigortası aracınızı çok dar bir alanda korurken, kasko ise sadece kaza durumlarında değil, arıza, doğal afet, terör vs onlarca farklı olasılığa karşı koruma altına alır.

Aracınız için en uygun fiyatlı kaskoya ise sigorta sorgulama yönetimini kullanarak ulaşabilirsiniz. Sigortam.net ayrıcalığı ile yapacağınız sigorta sorugulama işlemi sonrasında, 20’ye yakın farklı şirketten fiyat teklifi alabilir ve istediğiniz sigortaya kolay bir şekilde, çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama avantajları bununla da bitmiyor. En iyi fiyat garantisi, 3 dakikada online teklif ve 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı hizmeti ile siz de ihtiyacınızdaki sigortaya hemen sahip olun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Güvenli Alışveriş, Anında Güvence

Sigortam.net ayrıcalığı ile alacağınız sigortalarınızın ödemelerini dünya genelinde uygulanan SSL ve SET protokolü ile %100 güvence ve denetimler eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca poliçeniz e-posta ile size gönderilir, güvenceniz anında başlar.

7/24 Canlı Destek

Günün hangi saati olursa olsun, kaza veya hasar anında ihityaçlarınız doğrultusunda 7/24 kesintisiz hizmet ile Sigortam.net yanınızda.

Hemen sigorta sorgulama için ya da ihtiyacınızdaki sigortaya sahip olmak için ister online olarak Sigortam.net’i ziyaret edin, isterseniz de 7/24 kesintisiz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL