İhtiyacınızdaki Sigortaya Hemen Ulaşın

Araç sahipleri için sigorta türleri arasında zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası ilk sırada gelmektedir. Ancak bu iki sigortanın amacı ve kapsamları arasında oldukça önemli farklar söz konusudur. Adından da anlaşılacağı gibi trafik sigortası zorunlu iken kasko ise araç sahibinin insiyatifine bırakılmış bir sigorta türüdür.

Trafik sigortası ve kasko arasındak en önemli fark ise, trafik sigortası aracınızı çok dar bir alanda korurken, kasko ise sadece kaza durumlarında değil, arıza, doğal afet, terör vs onlarca farklı olasılığa karşı koruma altına alır.

Aracınız için en uygun fiyatlı kaskoya ise sigorta sorgulama yönetimini kullanarak ulaşabilirsiniz. Sigortam.net ayrıcalığı ile yapacağınız sigorta sorugulama işlemi sonrasında, 20’ye yakın farklı şirketten fiyat teklifi alabilir ve istediğiniz sigortaya kolay bir şekilde, çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama avantajları bununla da bitmiyor. En iyi fiyat garantisi, 3 dakikada online teklif ve 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı hizmeti ile siz de ihtiyacınızdaki sigortaya hemen sahip olun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Güvenli Alışveriş, Anında Güvence

Sigortam.net ayrıcalığı ile alacağınız sigortalarınızın ödemelerini dünya genelinde uygulanan SSL ve SET protokolü ile %100 güvence ve denetimler eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca poliçeniz e-posta ile size gönderilir, güvenceniz anında başlar.

7/24 Canlı Destek

Günün hangi saati olursa olsun, kaza veya hasar anında ihityaçlarınız doğrultusunda 7/24 kesintisiz hizmet ile Sigortam.net yanınızda.

Hemen sigorta sorgulama için ya da ihtiyacınızdaki sigortaya sahip olmak için ister online olarak Sigortam.net’i ziyaret edin, isterseniz de 7/24 kesintisiz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Arabam.com’dan Gelenlere Avantajlı Kasko Teklifleri Burada!Kasko sigortanızı Sigortam.net'ten alın, fiyat ve teminatları tek bir ekrandan karşılaştırma şansı yakalayın! En uygun...kasko fiyatları için internetten kasko teklifi almanız yeterli. %50'ye varan fiyat...avantajı ile poliçeniz e-postanıza gelsin, güvenceniz anında başlasın! Sigortam.net'ten online...kasko teklifi alarak, aracınızı ve bütçenizi güvence altına almanız çok kolay! Bilgilerinizi girin, teklifleri...değerlendirin ve poliçenizi satın alın. Sigortam.net ile;
  • Tek tek acenteleri gezmek yerine, Türkiye’nin en iyi...sigorta şirketlerinin sunacağı onlarca kasko teklifi arasından karşılaştırma yapabilirsiniz.
  • %50'ye varan fiyat...avantajı ve kişilere özel hesaplanan internet özel indirimlerinden faydalanarak bütçenize en uygun kasko poliçesini...seçebilirsiniz.
  • Kasko sigortasınızı satın aldıktan sonra poliçenizi teslim almayı beklemezsiniz. Kasko poliçeniz...e-posta ile anında size ulaşır.
Aracınızı kasko ile güvenceye almak, trafikte veya park halinde yaşanabilecek kaza...risklerine karşı önlem almanızı sağlar. Unutulmaması gereken en önemli nokta, trafik sigortası bir kaza durumunda sadece karşı...tarafın ya da üçüncü kişilerin zararını karşılarken, kasko sigortası sizin aracınızın zararlarını karşılar. Aracınızın...yanması, çalınması yada kaza sonucunda oluşabilecek zararlar sonucu ortaya çıkan yüksek maliyetleri, uygun bir prim...karşılığında sigorta şirketiniz öder. Bu sebeple kaza risklerine karşı kasko sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin, en uygun...fiyat garantisi ile kasko teklifi alın.  

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL