444 24 00
7/24 Yanınızdayız

İhtiyacınızdaki Sigortaya Hemen Ulaşın

06 Temmuz 2015

Araç sahipleri için sigorta türleri arasında zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası ilk sırada gelmektedir. Ancak bu iki sigortanın amacı ve kapsamları arasında oldukça önemli farklar söz konusudur.  Adından da anlaşılacağı gibi trafik sigortası zorunlu iken kasko ise araç sahibinin insiyatifine bırakılmış bir sigorta türüdür.

Trafik sigortası ve kasko arasındak en önemli fark ise, trafik sigortası aracınızı çok dar bir alanda korurken, kasko ise sadece kaza durumlarında değil, arıza, doğal afet, terör vs onlarca farklı olasılığa karşı koruma altına alır.

Aracınız için en uygun fiyatlı kaskoya ise sigorta sorgulama yönetimini kullanarak ulaşabilirsiniz. Sigortam.net ayrıcalığı ile yapacağınız sigorta sorugulama işlemi sonrasında, 20’ye yakın farklı şirketten fiyat teklifi alabilir ve istediğiniz sigortaya kolay bir şekilde, çok kısa sürede sahip olabilirsiniz. Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama avantajları bununla da bitmiyor.  En iyi fiyat garantisi, 3 dakikada online teklif ve 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı hizmeti ile siz de ihtiyacınızdaki sigortaya hemen sahip olun.

 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Güvenli Alışveriş, Ücretsiz Kargo

Sigortam.net ayrıcalığı ile alacağınız sigortalarınızın ödemelerini dünya genelinde uygulanan SSL ve SET protokolü ile %100 güvence ve denetimler eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca poliçenizi ister ücretsiz kargo avantajı ile evinize, isterseniz de pdf formatı ile e-posta adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

7/24 Canlı Destek

Günün hangi saati olursa olsun, kaza veya hasar anında ihityaçlarınız doğrultusunda 7/24 kesintisiz hizmet ile Sigortam.net yanınızda.

Hemen ücretsiz sigorta sorgulama için ya da ihtiyacınızdaki sigortaya sahip olmak için ister online olarak Sigortam.net’i ziyaret edin, isterseniz de 7/24 kesintisiz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın. 


Okumaya Devam Edin

En İyi Sigorta Şirketlerinden 3 Dakikada sigorta sorgulama Sigortam.net'te!

15 Mart 2016 Salı

Sigortam.net'te sigorta sorgulama ile sigorta hesaplamanızı yapın, kasko, özel sağlık ve trafik sigortalarında en iyi şirketlerden en iyi poliçe fiyatlarını sadece 3 dakikada bulun, %45'e kadar varan fiyat avantajlarından yararlanın.

Araç Sigorta Sorgulama İşlemleri

16 Kasım 2012 Cuma
Araç sigorta sorgulama işlemleri, kasko sigortası ve trafik sigortasını kapsar.

Kasko Sorgulama ile En Uygun Kasko Nasıl Bulunur?

17 Aralık 2012 Pazartesi

Kasko sigortasının teminatlarından tam verim alabilmek, aracınızı olası risklere karşı korumak için kasko sorgulama yapmak şart.