En İlginç Kazalar

Gün geçtikçe artan araç sayısı trafikte otomobil kullanmayı daha da zorlaştırıyor. Hiç aklınıza gelmeyecek şekilde kazalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz aracınızı iyi kullansanız bile karşınızdaki sürücüler aynı şekilde kullanamayabilir. Sizler için en ilginç kazaları derledik, "Benim başıma gelmez demeyin" trafiğe çıkmadan önce mutlaka kasko sigortası yaptırın, güvence altında olun.

1. Çarptığı aracı ne kadar sürüklediği bilinmez ama en sonunda böyle bir dar yolda aracı sıkıştırarak durabilmiş…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Bu kadar ağır bir yükle yola çıkan kamyon ve yükü sabit tutacak hiçbir önlem alınmamış. Nasıl hızda bir dönüş yapmışsa toparlayamamış…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Yolda ilerlerken çamurlu sudan dolayı görünmeyen çukur… Umarız kasko sigortası vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Frenin bozulması çok sık karşılaşılabilecek bir durum ama sonucunun bu şekilde olacağı zannediyoruz kimsenin aklına gelmezdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Bir jip sizin de aracınızı bu hale getirebilir mi? "Hayır" demeden önce her an her şeyin olabileceği gerçeğiyle kaskonuzu mutlaka yaptırın, aracınızı koruyun.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Aracın nasıl bir hızla fırlayarak buraya çakıldığı düşündürücü…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Park yerindeki kaldırımın çökmesi sonucu aracın bu hale gelmesi, park yerinde aracının güvende olduğunu düşünenlere verilen bir yanıt olsa gerek…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Yine yolda güvenli bir şekilde gittiğini düşünerek ilerleyen bir aracı arkadan gelen bir aracın ezmesi… Böyle sürücülerle karşılaşma ihtimali unutulmamalı ve mutlaka sigorta yaptırılmalı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Yoldan çıkan bir tırın göle düşme anı… Birçok yolun korumasız olduğunu bilerek sigorta yaptırmadan yola çıkmak son derece riskli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Yine freni tutmayan ya da anlık bir heyecanla fren yerine gaza basan bir sürücünün durumu… Kasko sigortasını yaptırdıysa gerçekten şanslı…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Böyle kazalarla karşı karşıya kalmadan öncek kendinizi ve arabanızı koruyun. Sigortam.net üzerinden online olarak araç kasko sigortası yaptırın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak sigortanızı yaptırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL