444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Dünyanın En İlginç 5 Otoparkı!

Her geçen gün daha da artan araç sayısı otopark sıkıntısını da beraberinde getiriyor. Otoparklarda yer bulamayan sürücüler araçlarını yol kenarına park etmek zorunda kalıyor. Dolayısıyla yaşanan otopark sıkıntısı hem sürücüleri hem de yayaları zor durumda bırakıyor. Dünyanın en ilginç otoparklarını inceledik ve sizi ‘yeter ki boş otopark bulalım’ demekten fazlasını istemeye yönlendirmek için sizlerle paylaştık.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

1. Kule şeklindeki bu asansörlü otopark az bir alanda çok fazla araba park etmek için olanak sağlıyor.

 

 

 

 

 

 

 

2. Gözlerinize inanamıyor olabilirsiniz ama bu otopark gerçek. Lüks bir yolcu gemisi olarak tasarlanmış, denizin içinde bir otopark. "Park fiyatı ne kadar?" diye düşünmekten kendini alamıyor insan.

 

 

 

 

 

 

3. Bahçe yerinin altında bir otopark, yerden tasarruf sağlıyor. Son derece güvenli bir yol seçilmiş. Hırsızlığa karşı güvence altında olan araç aşağıya indiğinde düz bir zemin görünüyor. Altında bir araç olduğu sanırım kimsenin aklına gelmez. Kasko sigortası yaptırarak aracınızı hırsızlığa, çalınmaya karşı korursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

4. Şaşırtıcı bir otopark daha. Evin alt kısmının otopark olarak dizayn edilmesi ve kapısı kapatıldığında orada bir park yeri olduğu asla anlaşılamayacak bir yöntem. Arabalar için son derece güvenli bir alan yaratılmış.

 

 

 

 

 

 

5. Ağaçlık bir alan içinde kutu kutu inşa edilmiş duvarlar araç otoparkı için özel yapılmış. Farklı bir tasarım sunulan bu yöntemin araç güvenliği için katkı sağladığı konusu tartışılır.

 

 

 

 

 

 

 

Araç kasko sigortanızı yaptırmayı ihmal ederseniz aracınız için gerekli önlemleri almamış olursunuz. Arabanızda meydana gelecek olumsuz durumlar maddi açıdan büyük kayıplar yaşamanıza neden olur. Sigortam.net üzerinden kasko sorgulama yaparak ihtiyacınıza en uygun olan kaskoyu %45 fiyat avantajıyla kolayca yaptırabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattımzdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

 


Benzer İçerikler

Araba Far Temizliği Nasıl Yapılır?

Araba far temizliğinde uzmanların yanı sıra sizin de yapabilecekleriniz vardır. Bunların neler olduğunu öğrenin güvenli yolculukların tadını çıkarın.

Devamını Oku

Araba Farı Nedir?

Araba farı aydınlatmayı sağlamanın yanı sıra uyarıcı olarak da büyük önem taşır. Bu nedenle far bakımına önem verilmelidir.

Devamını Oku

Kaza Yaptığımda Ne Yapmam Gerekiyor?

Maddi hasarlı kazalarda; kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız. 

Devamını Oku