Kasko Değer Sorgulama- Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Değer Sorgulama

Kasko değer sorgulama hizmeti Türkiye Sigorta ve Resasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) tarafından birlik üyelerine ve kasko sigortası yaptırmak isteyen kişilere sunulmaktadır. Kasko değeri, motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri ve kasko sigortası yaptırırken kullanılmaktadır. 

Araç kasko değeri nasıl hesaplanır?

Araç kasko değeri hesaplanırken birkaç kriterden faydalanılır. Aracınızın markası, modeli ve model yılı kasko değerini doğrudan etkileyen kriterlerdir.  Kasko değer sorgulama hizmeti sunan TSRŞB, her ay kasko değer listesi yayınlayarak kasko değeri için güncel verilere ulaşılmasını sağlamaktadır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Sigortam.net müşterilerinin araçlarına ait kasko değerine kolayca ulaşabilmeleri için kolay bir kasko değer sorgulama aracı oluşturduk. Aracınız için kasko değeri sorgulama sayfamızdaki hesaplama aracını kullanarak araç marka, model ve model yılına göre kasko değeri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Araç Kasko Değer Listesi Nedir?

Kasko değer listesi, motorlu kara taşıtları sigortalılarının kasko poliçelerinin düzenlenmesinde yardımcı olmak amacıyla Türkiye Sigorta ve Reasürens Şirketleri Birliği tarafından aylık olarak hazırlanan listedir.

Devamını Oku

Yeni Kasko Ürün Kapsamı Nedir?

Yeni kasko sistemi ile hayatımıza dört yeni kasko ürünü girdi. Bunlar dar kasko, kasko, genişletilmiş kasko ve tam kasko

Devamını Oku

Rayiç Bedel Hakkında Merak Edilenler

Hem ikinci el hem de sıfır araçların kasko sigortasında sigorta değeri yazmıyor, aracın piyasadaki rayiç bedeli esas alınıyor.

Devamını Oku
54.322 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X