Kasko Değer Sorgulama- Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Değer Sorgulama

Kasko değer sorgulama hizmeti Türkiye Sigorta ve Resasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB) tarafından birlik üyelerine ve kasko sigortası yaptırmak isteyen kişilere sunulmaktadır. Kasko değeri, motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri ve kasko sigortası yaptırırken kullanılmaktadır. 

Araç kasko değeri nasıl hesaplanır?

Araç kasko değeri hesaplanırken birkaç kriterden faydalanılır. Aracınızın markası, modeli ve model yılı kasko değerini doğrudan etkileyen kriterlerdir.  Kasko değer sorgulama hizmeti sunan TSRŞB, her ay kasko değer listesi yayınlayarak kasko değeri için güncel verilere ulaşılmasını sağlamaktadır.
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
Sigortam.net müşterilerinin araçlarına ait kasko değerine kolayca ulaşabilmeleri için kolay bir kasko değer sorgulama aracı oluşturduk. Aracınız için kasko değeri sorgulama sayfamızdaki hesaplama aracını kullanarak araç marka, model ve model yılına göre kasko değeri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

2015 Kasko Hesaplaması Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Nokta!

2015 kasko hesaplaması işleminde önemli noktalara dikkat etmeniz ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko fiyatlarına ulaşmanızı sağlar, bütçenizi korur.

Devamını Oku

Kasko Araç Değeri Nerelerde Kullanılır?

Aracınızın kasko değerini öğrenin. Sigortam.net'te sigortanızı %45'e varan fiyat avantajı ile elde edin.

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Nasıl Düzenlenmektedir?

Araç kasko değer listesi araçların model, üretim yılı ve markalarına göre belli bir değer üzerinden sıralanarak aylık olarak yayınlanan bir listedir. 

Devamını Oku