444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net Müşterilerine Hizmet Veren Kasko Firmaları

10 Haziran 2011

Sigortam.net kasko, trafik ve özel sağlık sigortası branşlarında hizmet vermektedir.  Tüm branşlarda 20 sigorta şirketinin 100’ün üzerinde ürününü online olarak müşterilerine sunan Sigortam.net, çalıştığı sigorta şirketleri sayısını her geçen gün artırmaktadır.

Özellikle kasko sigortası Sigortam.net müşterilerinin en fazla tercih ettikleri sigorta branşıdır. Türkiye’nin en iyi kasko firmaları Sigortam.net müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadırlar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Hangi Kasko Firmaları?

Sigortam.net müşterilerine kasko teklifi veren sigorta irketleri Türkiye’nin önde gelen, saygın sigorta şirketleridir.
 
Sigortam.net müşterine kasko sigortası branşında hizmet veren sigorta şirketleri listesi:

Yukarıda sıralanan kasko firmaları birden fazla ürün ile Sigortam.net müşterilerine teklif sunmaktadır.

Kasko sigortası ve sigorta şirketleri hakkında detaylı bilgi almak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz. 
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Kadınlar Korkmakta Haklıymış!

12 Haziran 2010 Cumartesi
Araştırmalara göre Türkiye’de sigorta yaptırmak için ilk tercihimiz araba oluyor. Türk erkekleri arabalarını her şeyden çok seviyor!

Sigortacılar, 'Sahte Hasarda Kullanılıyor' Gerekçesiyle Yaşlı Araçları Sigortalamak İstemiyor

28 Mayıs 2010 Cuma
‘Eski model araçları ya sigortalamıyorlar ya da yüksek prim istiyorlar' eleştirilerine sigorta şirketleri, sorunun hiç sigorta yaptırmamış kişilerden kaynaklandığını söylüyorlar.

Kasko Sigortalarında Kanuni Değişiklikler

04 Mayıs 2010 Salı
Eskiden sigortalar ihmalden doğan ihlallerde ödemelerini yüzde 100 kesip mahkemelerde hak kazanmakta iken, şimdi müşterilerinin suçlarını ölçüp sadece tek bir payı kesme hakkına sahip olmaktadırlar.