444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun Kasko Fiyatları 2015 Yılında da Sigortam.net'te!

29 Ocak 2015

Araba almak büyük maddi birikimler gerektirir. Bütçe planlaması yaparken sadece araç fiyatı hesap edilmemeli yaptırılması gereken kasko ve trafik sigortası fiyatları da düşünülmeli hatta kaza ya da hasar riski durumunda ödemek zorunda kalacağınız masraflar da hesap edilmelidir.

Tüm paranızı sadece araba almak için ayırırsanız hasar durumunda sıkıntı yaşarsınız. Fakat kasko sigortanızı yaptırdıysanız eğer masrafların büyük bir kısmı kasko güvencesinde olacaktır. Size ise sadece çok az bir ücret kısmı kalacak ya da hiç ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Bu oranlar satın aldığınız kasko poliçesi özelliklerine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için “Kasko Sigortası Teminatları ve Teminatların Kapsamı” yazımızı incelemenizi öneririz.

Tüm bunlar düşünüldüğünde aslında ödeyeceğiniz kasko primi kaskonuz olmadığında ödeyeceğiniz hasar masraflarından oldukça az olacaktır. Kasko fiyatlarını 2015 yılında etkileyen bazı durumlar da vardır. 

  

Kasko Fiyatlarını 2015 Yılında Neler Etkileyecek?
 

 • Aracın üretim yılı,
   
 • Aracın kayıtlı olduğu il,
   
 • Aracın kullanım amacı,
   
 • Aracın hasarlı olup olmaması durumu,
   
 • Aracın markası ve modeli, 
   
 • Araç sahibinin yaşı ve cinsiyeti,
   
 • Araç sahibinin kaza yapıp yapmadığı (hasarsızlık indiriminin olup olmadığı),
   
 • Araçta orijinalinin dışında bulunan ek aksesuarlar,
   
 • Kasko poliçesindeki ana teminatların dışında ekletilen ek teminatlar,
   
 • Özellikle istenen indirimler, “Hangi Kasko İndirimi Size Uygun?” yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
   

En Uygun Kasko Fiyatları Neden Sigortam.net’te?

Sigortam.net Türkiye’nin en köklü, en büyük ve en iyi kasko şirketleri ile anlaşmalıdır. Dolayısı ile şirket çeşitliliğinin yanı sıra ürün çeşitliliği de sunar. Unutulmamalıdır ki sigorta uzun süreçli bir hizmettir ve poliçe süresince sigorta şirketi ile muhattap olunur, kayıplar buradan karşılanır. Dolayısı ile sadece fiyata odaklanmamalı ve güvenilir sigorta şirketleri tercih edilmelidir.

Tek bir formu doldurmanız ile size en uygun kasko teklifini sunan Sigortam.net, bu ürünler arasında online olarak karşılaştırma yapmanıza olanak tanır. Dolayısı ile ihityacınıza ve bütçenize en uygun kasko ürününü kolayca ve hızlıca seçebilirsiniz. Poliçenizi ister araç kasko sorgulama sayfasından online, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 alın. Teklif alma aşamalarını aşağıdaki görsellerden daha net görebilirsiniz. Teklif formuna bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girmeniz en iyi ürünleri görmenizi sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Okumaya Devam Edin

2015 MTV İlk Taksit Ödeme Tarihi Değişti!

26 Ocak 2015 Pazartesi

Motorlu taşıtlar vergisi (MTV)'nin 2015 yılı ilk taksitinin son ödeme tarihinde değişiklik yapıldı. Bu tarihi kaçırmayın faiz ödeme durumunda kalmayın.

İkinci El Oto Alacaklar Yaşadı!

27 Ocak 2015 Salı

İkinci el oto alacaklar için önemli yenilikler sunan tasarı meclise sunuldu. Yasalaştığı andan itibaren ikinci el oto alımına büyük kolaylıklar getirecek.

Sigortada Eşdeğer Parça Uygulaması Nedir?

27 Ocak 2015 Salı

Hazine Müsteşarlığı sigortalılar için yakında yürürlüğe girecek olan eşdeğer parça sertifikası uygulaması ile önemli ve büyük kolaylıklar sağlıyor.