Kasko Fiyatları 2016 | Kasko Hesaplama | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Fiyatları 2016'da En İyi Fiyat Garantisi ile Sigortam.net'te

Son 30 günde 9456 kişi Sigortam.net'ten kasko teklifi alarak %45'e varan fiyat avantajı yakaladı.

444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!
VEYA

Kasko fiyatları 2016'da en iyi fiyat garantisi ile Sigortam.net'te. Siz de 2016 kasko hesaplama ve uygun fiyata kasko sorgulama ile 2016 yılından karlı çıkın.

Beklenmedik ekstra masraflarla karşılaşmak istemeyen sorumlu araç sahipleri için kasko fiyatları 2016 yılında yine en iyi fiyat garantisi ile Sigortam.net’te olacak. Her gün yüzlerce kazanın yaşandığı Türkiye’de sürücüler için hem kaza, hem de arıza olasılıklarına karşı çok önemli avantajlar sunan kasko ile siz de aracınızı iş işten geçmeden güvence altına alın. 

 

Kasko Fiyatları 2016’da Ne Kadar Olacak?

Kasko sigortasının prim ücretleri birçok farklı faktöre göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle “kasko fiyatları 2016 yılında artacak mı?” sorusuna net bir cevap vermek mümkün değil. En başta da belirttiğimiz kasko primlerinin belirlenmesi sürecinde ehliyet yaşınız, hasarsızlık indirimi, seçilen teminatlar, araç modeli ve yedek parça fiyatları ödeyeceğiniz ücretin belirlenmesinde etkilidir. Ancak aracınız için en uygun kasko sigortasına nerede ulaşacağınızın adresi belli. Araba sigorta fiyatları 2016'da da en iyi fiyat garantisiyle Sigortam.net'te.

Bu nedenle kasko sorgulama 2016’da en iyi fiyat garantisi ile poliçenizi almanızdaki en basit yoldur.

kasko fiyatları 2016

 

2016’da Kasko Sorgulama ile Karlı Çıkın

Özellikle son aylarda döviz kurunda yaşanan yükseliş, yedek parça fiyatlarının da artmasına neden olmuş, bu durum ise kasko fiyatlarında geçmiş yıllara göre oldukça yüksek oranda artışların yaşanmasını getirmişti.

Ancak poliçe araştırması yapılan süreçte Sigortam.net araç sigortası fiyatları 2016 için kasko sorgulama yapan ve "kasko ne kadar?" sorusunu soran araç sahiplerine dakikalar içerisinde 20’ye yakın sigorta şirketinin kasko tekliflerini görme fırsatı sunuyor.

Kasko hesaplama ile 2016 yılında poliçenizi çok daha uygun fiyata yaptırabilceğinizi unutmayın.

 

2016’da Kasko Hesaplama Hangi Kriterlere Göre Yapılıyor?

Daha önce de belirttiğimiz üzere kasko hesaplama 2016 yılında da daha önceki yıllarda olduğu gibi birtakım kriterler göz önünde bulundurularak yapılacak. Kasko fiyatlarını belirleyen faktörler ise şöyle;

  • Aracın markası, modeli, yaşı,
  • Sürücünün ehliyet süresi, daha önce kaza yapıp veya yapmaması, mesleği,
  • Araç plakası, seçilen teminatlar, hasarsızlık indirimi vs.​

 

 

En Uygun Kasko Fiyatları Nasıl Bulunur?

Artık hayatımızda önemli bir yer edinen online alışveriş, sigorta sektöründe de alışkanlıkların değiştiğini gösteriyor. İhtiyacınız olan poliçe için tek tek fiyat araştırması yapmaya gerek kalmadan Sigortam.net ile tek bir tıkla 20’ye yakın sigorta şirketinin kasko fiyat teklifi sonuçlarını görebilir, böylelikle kaskonuzu en iyi fiyat garantisi ile yaptırabilirsiniz. Siz de vakit kaybetmeden kasko sorgulama ile 2016 yılında poliçenizi en iyi fiyat garantisi ile yaptırmak ve 2016 araba sigorta fiyatları için en iyi şirketlerin tekliflerini görmek için, hemen online teklif alın ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayın.