Kasko Fiyatları Karşılaştırma İşlemi Ne İşe Yarar?

Araba almak büyük heyecanlar yaratırken bir yandan da maddi olarak sıkıntılar oluşturabilir. Uzun süre kredi borcu ödemek de araba sahibi olmak için mecburen tercih edilebilir.

Zorluklarla alınan aracı korumak da ayrı bir emek gerektirir. Araç bakımı yapılmalı, trafik kurallarına uyulmalı, dikkatli olmalı, güvenli sürüş tekniklerine uyulması gerekir. Kısacası iyi bir araba sahibi ve iyi bir sürücü olmak önemlidir.

Bunların dışında kasko sigortası mutlaka yaptırılmalıdır. Aracınızı kendiniz ne kadar korusanız, dikkat etseniz de istemeden hasar riskiyle karşılaşabilirsiniz. Çünkü her sürücü sizinle aynı düşünüp, aynı davranışları sergilemeyebilir. Bu noktada kasko sigortası devreye girer ve aracınızda meydana gelen hasarları güvencesi altına alır. Kaskoya küçük primler öderken büyük masrafları ödemek zorunda da kalmazsınız. Hasardan dolayı yeterince üzgünken bir de büyük ödemeler yapmak sizi son derece yıpratacaktır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Araç kasko sigortası aracınızı satın aldığınız teminatlar ve limitler doğrultusunda korur. Hasarınızın büyük bir kısmını ya da hepsini karşılayabilir. Bu nedenle teminatların ve limitlerin iyi incelenerek poliçenin satın alınması önem taşır.

Ülkemizde trafikteki araçların yoğun olması ve trafik kazalarının sıkça yaşanması maalesef görülmektedir. Bu tür sürücülerle karşılaşma olasılığınız da ne yazık ki fazladır. Bunun dışında aracınızı park ettiğinizde bile hasarla karşılaşmanız olağandır. Böyle durumlarda da hasarınız kaskonun güvencesindedir.

Kasko Sigortası Teminatları

Kasko sigortasında ihtiyacınız olan teminatları almak son derece önemlidir. Kullanmayacağınız teminatları boş yere alarak fazla para ödemezsiniz. Kaskonun ana teminatları vardır. Bunlar; çarpma, çarpışma, çalınma ve yanmadır. Bunlar standart olarak poliçede yer alır. Bir de ek teminatlar bulunur. Bunlar fiyatı da çok fazla etkiler. Ek teminatlar sel, su baskınları, kemirgen hayvanların verdiği zararlar, deprem, fırtına gibi hasarlardır.

Kasko fiyatları karşılaştırma işlemi çok önemlidir. Aynı sigorta paketine fazla para ödemezsiniz. Sigortam.net’ten kasko hesaplama yaparak sadece 3 dakikada kasko şirketlerinin sunduğu en uygun kasko fiyatlarına kolayca ulaşırsınız. Teklifler arasında karşılaştırma yapmanız sayesinde %45'e varan fiyat avantajını yakalarsınız. Böylece paranız cebinizde kalır, boş yere fazla ücret ödemezsiniz. Online sigorta almak istemiyorsanız, 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı da arayın, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla kaskonuzu 7/24 telefonda yaptırın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL