Kasko Hesaplama Nedir?

Kasko hesaplama aracın ve araç sahibinin özelliklerine göre değişmektedir. Ayrıca her sigorta şirketi, araç kasko hesaplaması yaparken farklı kriterler kullanabilir. Yani her sigorta şirketinin kasko fiyatı hesaplama yöntemi farklıdır. Online kasko hesaplama, size kısa sürede bir çok şirketten kasko teklifi sunarak, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun teminat ve fiyatlarla kasko sigortasına ulaşmanızı sağlar.

Kasko sigortası zorunlu olmamasına rağmen gerekli bir sigortadır. Kasko sigortası yaptıran araçlar herhangi bir kazada hasar görmeleri halinde güvence altında olurlar.

Sadece kaza esnasında değil, park sırasında, çalınma, yanma gibi durumlarda da aracınız koruma altında olur.

Ana teminatların dışında ek teminatlarla da güvencenizi artırmak elinizdedir. Böylece sürücü olarak birçok masraftan kurtulmuş olursunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net'ten Kasko Hesaplama Yapmanın Kolaylıkları

Kasko yaptıracak pek çok kişi ''Kasko Hesaplama Nasıl Yapılır?'' sorusunu merak eder. Sigortam.net’ten kasko yaptırmak online kasko hesaplama sayesinde çok kolay.

Türkiye'nin en büyük ve en iyi sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarına ulaşın ve ihtiyacınız olan teminatları seçerek %45'e varan fiyat avantajından yararlanın.

 • Karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru doldurmanız. Sizin için uygun teminatların hazırlanmasını sağlayacaktır.
   
 • 3 dakikada bu teminatları inceleyerek ihtiyacınıza en uygun sigortayı seçebilirsiniz.
   
 • Teminatlar kasko fiyatlarını yükselteceği için gerçekten ihtiyacınız olan teminatları seçmeye önem vermeniz gerekir.
   
 • 2014 kasko değer listesi de kasko hesaplamada öneri olarak baz alınabilir. Asıl fiyatları belirleyici unsurlar ise, aracın yaşı, modeli, hasarı, ek aksesuarları vs.’dir.
   
 • 2014 kasko hesaplamasıyaparak en güncel kasko fiyatlarına ulaşabilirsiniz.
   
 • İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da kasko teklifi alabilir, 7/24 sigortanızı yaptırırken detaylı bilgi alabilirsiniz.​

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL