Kasko Hesaplama 2015 | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplama 2015 Yılında Sigortam.net’te Çok Kolay!

Kasko sizin maddi destekçinizdir. Arabanızın hasarlarını güvence altına alan bir sigorta çeşididir. Yaşayabileceğiniz trafik kazaları, çarpışmalar, aracınıza park halindeyken de gelebilen zararlar kaskonun kapsamında yer alır. Araç kasko sigortasının geniş teminatları sayesinde hangi riskleri poliçe kapsamına alabileceğinizi de kendiniz belirlersiniz ve buna göre prim ödersiniz.

Kaskonuzun olmaması olası masrafların tümünün cebinizden çıkacağı anlamına gelir. Dolayısı ile güvencenizi satın alarak büyük masraflardan kurtulur, bütçenizi de koruyabilirsiniz. En uygun kasko fiyatlarına ise kasko hesaplama işlemini yaparak ulaşabilirsiniz.

Kasko Hesaplama İşleminin Önemi Nedir?

Araç kasko hesaplama işlemi sayesinde sigorta yaptırmanın eski süreci sona ermiş oldu. Önceden sigorta şirketlerini tek tek gezerek teklif almak, bunlar arasında karar vermeye çalışmak, sınırlı seçenekler arasından en iyisini seçmeye çalışmal gerekiyordu. Bu durum da zaman ve emek isteyen zor bir süreçti.

  

Kasko hesaplama ile birlikte internetten kolay ve hızlı bir şekilde kasko satın almak mümkün hale geldi. Bu sayede zamandan tasarruf eder, yorulmazsınız. Hatta poliçe yenilemeleriniz bile sizin yerinize takip edilir ve siz poliçe yenileme günü yaklaştığında haber alırsınız. Bunun için “Poliçe Vade Hatırlatma” sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir.

Sigortam.net’ten Kasko Hesaplama ile En Uygun Kaskoya Ulaşın

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net’ten kasko hesaplama 2015 işlemini yapmak size büyük kolaylıklar sağlar:

  • Tek bir işlem sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko tekliflerini görürsünüz.
     
  • Şirket ve ürün çeşitliliği ile sınırlanmak durumunda kalmaz, daha fazla seçenek arasında karar vererek en uygun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.
     
  • Teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırmasını online olarak yaparak sizin için en uygun olan ürünü rahatça seçebilirsiniz.
     
  • Seçtiğiniz ürünü ister araç kasko sorgulama sayfasından online olarak, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak telefonda 7/24 satın alın.

Sigortam.net’in araç kasko teklifi alma aşamalarını aşağıda daha net bir şekilde görebilirsiniz. Kasko teklifi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta forma girdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Benzer İçerikler

MTV Ödemesi Geciktirilirse Ne Olur?

MTV ödemeleri, gecikmeli olarak yapılabiliyor ancak gecikme nedeniyle MTV ödemesi faizli olarak gerçekleşiyor.

Devamını Oku

Trafik Sigortası mı Alsam Yoksa Kasko mu?

Hem çevresel hem de trafikten kaynaklanan risklerden aracınızı korumanın yolu kasko sigortası yaptırmaktan geçiyor, peki kasko size ne sağlıyor?

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Şubat 2014

Türkiye Sigorta Birliği (TSB), Şubat ayına ait Araç Kasko Değer Listesi'ni yayınladı. Bu listeden araç kasko değerinizi öğrenin, kolayca kasko hesaplama yapın.

Devamını Oku