Kasko Hesaplama 2015 Yılında Sigortam.net’te Çok Kolay!

Kasko sizin maddi destekçinizdir. Arabanızın hasarlarını güvence altına alan bir sigorta çeşididir. Yaşayabileceğiniz trafik kazaları, çarpışmalar, aracınıza park halindeyken de gelebilen zararlar kaskonun kapsamında yer alır. Araç kasko sigortasının geniş teminatları sayesinde hangi riskleri poliçe kapsamına alabileceğinizi de kendiniz belirlersiniz ve buna göre prim ödersiniz.

Kaskonuzun olmaması olası masrafların tümünün cebinizden çıkacağı anlamına gelir. Dolayısı ile güvencenizi satın alarak büyük masraflardan kurtulur, bütçenizi de koruyabilirsiniz. En uygun kasko fiyatlarına ise kasko hesaplama işlemini yaparak ulaşabilirsiniz.

Kasko Hesaplama İşleminin Önemi Nedir?

Araç kasko hesaplama işlemi sayesinde sigorta yaptırmanın eski süreci sona ermiş oldu. Önceden sigorta şirketlerini tek tek gezerek teklif almak, bunlar arasında karar vermeye çalışmak, sınırlı seçenekler arasından en iyisini seçmeye çalışmal gerekiyordu. Bu durum da zaman ve emek isteyen zor bir süreçti.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko hesaplama ile birlikte internetten kolay ve hızlı bir şekilde kasko satın almak mümkün hale geldi. Bu sayede zamandan tasarruf eder, yorulmazsınız. Hatta poliçe yenilemeleriniz bile sizin yerinize takip edilir ve siz poliçe yenileme günü yaklaştığında haber alırsınız. Bunun için “Poliçe Vade Hatırlatma” sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir.

Sigortam.net’ten Kasko Hesaplama ile En Uygun Kaskoya Ulaşın

Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalı olan Sigortam.net’ten kasko hesaplama 2015 işlemini yapmak size büyük kolaylıklar sağlar:

  • Tek bir işlem sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko tekliflerini görürsünüz.
  • Şirket ve ürün çeşitliliği ile sınırlanmak durumunda kalmaz, daha fazla seçenek arasında karar vererek en uygun ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırmasını online olarak yaparak sizin için en uygun olan ürünü rahatça seçebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz ürünü ister araç kasko sorgulama sayfasından online olarak, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak telefonda 7/24 satın alın.

Sigortam.net’in araç kasko teklifi alma aşamalarını aşağıda daha net bir şekilde görebilirsiniz. Kasko teklifi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta forma girdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer İçerikler

Aksigorta Tam Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Aksigorta Tam Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

Hasar durumunda sorun yaşamamanız için...aşağıdakileri mutlaka okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve...Uygulamalar

A) Araç Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli...yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.

B) Eksik/Aşkın...Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama...yalnızca aksesuarlar için devam edecek.

C) Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye...yazılmayacağı için enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık...poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel...Şartlarda Olup Bu Üründe Olmayan Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak...bulunup, bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır. -Toprak kayması -Fırtına -Yıldırım -Kullanım...ve gelir kaybı -Yurtdışı (Seçimli) -0 km araçlarda yenisi ile değiştirme (Şartlı)

3- Ek Teminatlar

Yeni...Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek...teminatlar: -3. kişilerce kötü niyet ve muziplikle yapılan hareketler -Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı,...parlayıcı maddeler, (Seçimli) -Araç anahtarının ele geçirilmesi sonucu çalınma, -Kemirgen ve hayvanların verdiği...zararlar* *Kemirgen hayvanlar tarafından verilecek zararlar teminat kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A)...Yedek Parça Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı tarafından orijinal parça...tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir....Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler ödenmez.

B) Cam Hasar...Uygulaması

Anlaşmalı olmayan cam servislerine gidilmesi durumunda hasar bedelinin % 20 lik kısmı (...150 TL den az olmamak kaydı ile) sigortalı tarafından karşılanacaktır.

C) Servis Uygulaması

Onarım...sigortacının anlaşmalı olduğu serviste yapılır.

D) Rayiç Değer Belirleme Uygulaması

Şirket tarafından...internet üzerinden araç satışı yapan sitelerden veya yetkili/özel satıcılardan alınacak en az 3 teklifin...ortalaması piyasa rayici olarak belirlenir.
Bu sayfada paylaşılan detaylar...tamamen bilgi amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu...nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı...hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime...geçmelisiniz.