Kasko Hesaplama ile Güvencede Olun | Araç Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplama Yapın Risklere Karşı Güvencede Olun!

Araç kasko sigortası yaptırmak aracınızın kazaya karışması durumunda aldığı hasarları güvence altına almaktır. Bütçenizi de koruyan kasko hasar ödemelerinin sürücünün cebinden çıkmasını önler ya da çok az miktarda ödeme yapmasını sağlar. Bu durum hasarın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Maddi ve manevi uğraşlar, birikimlerle araba sahip olanların elbette ki araçlarına zarar gelsin istemezler. Belki de hala araba kredisi ödüyor olan araç sahipleri bir de hasar ödemesiyle uğraşarak maddi ve manevi olarak yıpratıcı bir sürece girecektir.

Siz her ne kadar aracınıza değer verip bakımlarını aksatmasanız, yıpranan parçalarını değiştirseniz, periyodik kontrollerden geçirseniz de karşınızdaki her sürücü bunu yapmaz. Trafikteki araç sayısının fazlalaşmasıyla birlikte bilinçsiz, dikkatsiz ya da araba kullanmayı keyiften ibaret olarak gören sürücülerin sayısı da her geçen gün artıyor. Bu sürücülerle karşılaşmanız da muhtemel. Bu nedenle herhangi bir riske karşı her zaman hazırlıklı olmanız gerekiyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

İsteğe bağlı yaptırılan kasko sigortası aslında tüm araç sahiplerinin yaptırması gerekli olan bir sigortadır. Kasko satın alarak küçük primler ödersiniz ama bu sayede büyük masraflardan kurtulmuş olursunuz. Kasko primlerinin yüksek ya da düşük olması aldığınız limit ve teminatlara göre değişmektedir. Bu nedenle ihtiyaç duyacağınız teminatları almaya özen göstermelisiniz, kullanmayacağınız bir teminat için prim ödememiş olursunuz.

Kasko yaptırmak eskiden çok uzun süren ve yorgunluğa neden olan prosedürler içerirken artık online olarak yapılabiliyor. Teknolojinin günümüzde çok ilerlemiş olması online alış verişin hayatımızda ayrılmaz noktalardan biri olmasını sağladı. Büyük ya da küçük herşeyi internetten kolayca almak mümkün. Oturduğunuz yerden, yorulmadan ve fazla zaman kaybetmeden sigorta sahibi oluyorsunuz. Yoğun bir iş hayatına sahip insanların işlerini internetten halletmesi de kaçınılmaz. Ayrıca online alış veriş kolay olmasının yanı sıra daha fazla seçeneğe daha uygun fiyatlarla ulaştırıyor.

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin sigorta limit ve fiyat tekliflerini görebiliyor, karşılaştırabiliyor ve size en uygun olan sigortayı satın alabiliyorsunuz. Bunun için Sigortam.net’ten kasko hesaplama yapmanız yeterli. Yine de dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayıp, sigorta uzmanlarımıza ulaşarak 7/24 telefonda sigorta yaptırmanız mümkün.

  


Benzer İçerikler

Otomobil Satın Alma Kararını Online Araştırmalar Belirliyor

Uluslararası denetim ve danışmanlık şirketi Ernst & Young’ın Global Tüketici Araştırmasına göre; Türkler internet üzerinden en çok otomobil araştırması yapıyor. 

Devamını Oku

Aracın Sigortasını Yaptırmak İçin Gerekli Belgeler

Araç sigortasını maddi açıdan koruyan önemli sigortalardan biri olan kasko sigortasını yaptırırken gerekli olan evrakları öğrenin kolayca sigortanızı alın.

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Nasıl Düzenlenmektedir?

Araç kasko değer listesi araçların model, üretim yılı ve markalarına göre belli bir değer üzerinden sıralanarak aylık olarak yayınlanan bir listedir. 

Devamını Oku