Kasko Hesaplama Tüyoları

Kasko sigortası sahibi olmak isteyenlerin ilk ihtiyacı; kasko hesaplama olacaktır.

Kasko sigortası almadan önce; nelere dikkat edilmeli, kasko hesaplama yöntemi en doğru nasıl yapılır, en kolay kasko sigortası nasıl alınır gibi sorular sorulması ‘’Kasko Sigortası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler’’ yazımızda da bahsettiklerimizi destekleyici niteliktedir ve çok doğrudur. 

Kasko sigortası primlerinde her sigorta şirketi, kendine göre belirleyici esaslar kullanmaktadır. Her sigorta şirketi farklı etkenleri baz alır. Hesaplama yapılırken baz alınan etkenlerin bazıları araç ile ilişkiliyken bazıları araç sahibi ile bağlantılıdır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Araç sigorta fiyatları, sigorta şirketleri tarafından sunulan paketlere göre değişebileceği gibi, araç sahibinin talep ettiği araç sigortası teminatlarına göre de değişebilmektedir.

Araç sahibi doğrultusunda yararlanabilecek indirimler daha uygun hale gelmekte, uygun araç sigorta fiyatları için kasko fiyat teklifi alınabilmektedir.

Kasko Hesaplaması için Şu Tavsiyeleri Değerlendirebilirsiniz
 

  • Aracınızın ve sizin ihtiyacınız olacak teminatları seçmeye özen gösterin. Kasko hesaplama yaparken sigorta fiyatını yükselten başlıca etken teminatlarınızdır.
     
  • Hesaplama yaparken faydalanabileceğiniz indirimleri değerlendirmek için muhakkak kontrolde olun. Hasarsızlık, yaş ehliyet gibi farklı değişkenler kasko fiyatlarında indirim sağlayabilir.
     
  • Sigorta şirketleri farklı fiyatlar sunduğu gibi farklı ürün seçenekleri de sunmaktadır. Kasko teminatları gibi kasko ürünleri ve özelliklerini de incelemeden karar vermeyin.

Sigortam.net ile 2014 kasko fiyatları arasında karşılaştırma yapın, hem avantajlı fiyat avantajını hem kolay sigorta imkanını kaçırmayın.

Dilerseniz  7/24 hizmet sunan  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigorta hesaplama yapabilir, avantajlı fiyatlarla sigortalanabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL