444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplama Tüyoları

27 Mayıs 2014

Kasko sigortası sahibi olmak isteyenlerin ilk ihtiyacı; kasko hesaplama olacaktır.

Kasko sigortası almadan önce; nelere dikkat edilmeli, kasko hesaplama yöntemi en doğru nasıl yapılır, en kolay kasko sigortası nasıl alınır gibi sorular sorulması ‘’Kasko Sigortası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler’’ yazımızda da bahsettiklerimizi destekleyici niteliktedir ve çok doğrudur. 

Kasko sigortası primlerinde her sigorta şirketi, kendine göre belirleyici esaslar kullanmaktadır. Her sigorta şirketi farklı etkenleri baz alır. Hesaplama yapılırken baz alınan etkenlerin bazıları araç ile ilişkiliyken bazıları araç sahibi ile bağlantılıdır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Araç sigorta fiyatları, sigorta şirketleri tarafından sunulan paketlere göre değişebileceği gibi, araç sahibinin talep ettiği araç sigortası teminatlarına göre de değişebilmektedir.

Araç sahibi doğrultusunda yararlanabilecek indirimler daha uygun hale gelmekte, uygun araç sigorta fiyatları için kasko fiyat teklifi alınabilmektedir.

Kasko Hesaplaması için Şu Tavsiyeleri Değerlendirebilirsiniz
 

  • Aracınızın ve sizin ihtiyacınız olacak teminatları seçmeye özen gösterin. Kasko hesaplama yaparken sigorta fiyatını yükselten başlıca etken teminatlarınızdır.
     
  • Hesaplama yaparken faydalanabileceğiniz indirimleri değerlendirmek için muhakkak kontrolde olun. Hasarsızlık, yaş ehliyet gibi farklı değişkenler kasko fiyatlarında indirim sağlayabilir.
     
  • Sigorta şirketleri farklı fiyatlar sunduğu gibi farklı ürün seçenekleri de sunmaktadır. Kasko teminatları gibi kasko ürünleri ve özelliklerini de incelemeden karar vermeyin.

Sigortam.net ile 2014 kasko fiyatları arasında karşılaştırma yapın, hem avantajlı fiyat avantajını hem kolay sigorta imkanını kaçırmayın.

Dilerseniz  7/24 hizmet sunan  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak sigorta hesaplama yapabilir, avantajlı fiyatlarla sigortalanabilirsiniz.


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.