Kasko Hesaplama Yapmak İçin 3 Önemli Neden

Kasko sigortası yaptırmanız arabanızı koruma altına almak için gereklidir. Küçük primleri düşünerek daha büyük bütçeler gerektiren hasarları cebinizden ödemeyin. Unutmayın sigorta yaptırmayı ertelemek size sadece zaman ve para kaybettirmekten başka bir işe yaramaz.

Riskin ne zaman meydana geleceği önceden kestirilemez. Bu hayatta yaşayan herkes için riskler vardır. Dolayısıyla bana bir şey olmaz düşüncesiyle hareket etmek son derece yanlıştır. Ülkemizin trafiğinin oldukça fazla olması kaza riskini daha da artırmaktadır ki yaşanan trafik kazalarının oranı da ülkemizde oldukça fazladır.

Riskle karşılaştıktan sonra ne yazık ki keşke demek çare olmaz. Halbuki önceden kasko yaptırmış olursanız kaza durumunda maddi ve manevi olarak yıpranmak yerine içinizi ferah tutarsınız. Kaskonuz sizin yerinize masraflarınızı karşılar. Aldığınız poliçedeki limit ve teminatlara göre kaskonuz size güvence sağlar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kaskoda en iyi fiyatlara ulaşmak için kasko hesaplama işlemini yapmanız gerekir. Elbetteki herkes uygun kaskoya sahip olmak ister ama burada önemli olan hem uygun hem de ihtiyaçlarınızı karşılayan teminatlarla donatılmış bir kaskonuzun bulunmasıdır. Çok düşük fiyata almış olduğunuz bir kasko poliçesi hasar almanız durumunda hasarınızı karşılamıyor ve masrafları cebinizden ödemek zorunda kalıyorsanız aldığınız poliçenin bir önemi olmaz, aksine boşa para vermiş olursunuz.

Dolayısıyla teminatları seçerken titizlikle üstünde durmalı, dikkatlice seçmeli ve sizin için en uygun poliçeyi seçmelisiniz. Kasko hesaplama sayesinde Türkiye’deki en iyi araç kasko şirketleriyle anlaşmalı olan Sigortam.net’ten 3 dakikada aradığınız kaskoya ulaşmanız mümkün. Kasko hesaplamanın kolay yapılan bir işlem olmasıyla ilgili daha fazla bilgi için “En Kolay Kasko Hesaplama” yazımızı inceleyin.

Kasko Hesaplama Neden Yapılmalı?

  • Kasko hesaplama ile karşınıza çıkan tek bir formu kolayca doldurur, sigorta şirketlerinin bilgilerinize en uygun sigorta tekliflerini görürsünüz.
  • Birçok sigorta şirketinin birden fazla ürün özelliklerini incelersiniz.
  • Teklifler arasında limit, teminat ve fiyat karşılaştırması yapararak sizin için en uygun olanını seçersiniz.

Kaskonuzu yaptırmak için yarını beklemeyin. Hemen sigortanızı satın alın, risklere karşı kalkan oluşturun, masrafları tek başınıza sırtlanmayın. İster Sigortam.net’ten online teklif alın, isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, kaskonuzu 7/24 sigorta uzmanlarımızın yardımını alarak telefon üzerinden yaptırın.

Benzer İçerikler

Hazine’ye Göre Sigorta Almadan Karşılaştırma Yapılmalı
Kasko ve trafik sigortası...primlerindeki artış için Hazine uyarıyor: 30’un üzerinde sigorta...şirketi bulunuyor, en iyi fiyat için araştırma yapılmalı.
Axa Sigorta Lacivert Kasko

Axa...Sigorta Lacivert Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar

1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko Genel ve...Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri mutlaka...okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve Uygulamalar

A)Araç...Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın...rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.

B) Eksik/Aşkın Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye...yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam edecek.

C)...Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek...amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak. Aracın değeri zaten rayiç değer ile...belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel Şartlarda Olup Bu Üründe Olmayan...Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup, bu üründe seçmeli veya şartlı...olarak bulunmaktadır. -Kişisel eşyalar, -Kullanım ve gelir kaybı, -Yurtdışı (Seçimli) -0 km araçlarda yenisi ile...değiştirme (Şartlı)

3- Ek Teminatlar

Yeni Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko...ürünleri içerisinde bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek teminatlar:
-3. kişilerce kötü niyet ve...muziplikle yapılan hareketler -Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler, (Seçimli) -Araç anahtarının...ele geçirilmesi sonucu çalınma, -Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar* *Hayvanların vereceği zararlar teminat...kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A) Yedek Parça Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım...imkanı yok ise sigortacı tarafından orijinal parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı...özellikleri taşıyan parça ile değiştirilme yoluna gidilir.  Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler...ödenmez.

B) Cam Hasar Uygulaması

Anlaşmalı cam servislerinin haricinde gerçekleştirilen cam...değişimlerinde %25 muafiyet uygulanır.

C) Servis Uygulaması

Onarım...sigortacının anlaşmalı olduğu serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir. Anlaşmasız...servislerde Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan onarımlar ödenmez.

D) Rayiç Değer...Belirleme Uygulaması

Emsal veya muadil araca sahip yetkili/yetkisiz satıcılar ve galeriler ile internet sitelerinden...en az 3 adet fiyatın ortalaması alınır.
Bu sayfada paylaşılan detaylar tamamen bilgi...amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu nedenle, satın aldığınız poliçe ile beraber...gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı hatırlatırız. İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta...Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime geçmelisiniz.