Kasko Hesaplama Yapmanın Önemi | Araç Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Hesaplama Yapmanın Önemi

Kasko isteğe bağlı bir mal sigortasıdır. Bu sigorta Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir ve bir yıllık sözleşmeler halinde yapılır. Kasko sigortası yaptırmak için belli primler ödemek gerekir.

Kaskonun ekstra bir masraf olduğunu düşünüp yaptırmayanlar aslında daha büyük bir riskle karşı karşıya kaldıklarının farkında değil. Beklenmedik bir kazanın yaşanması durumunda ödenecek maddi bedeller kasko için ödeyeceğiniz primlerin çok üstünde olabilir. Bu sonuçtan sonra ise yapılacak bir şey yoktur. Aracınızdaki hasarları cebinizden karşılamak zorunda kalırsınız. Oysa ki araç kasko sigortanız varsa aracınızdaki hasarları sizin yerinize sigortanız karşılar. Böylece maddi olarak rahat ettiğiniz gibi manevi olarak da mutlu olursunuz.
Kasko primleri gözünüzde büyümesin kasko hesaplama işlemiyle ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigortayı bulmanız mümkün. Bu işlemi yapmadan ilk gördüğünüz sigortayı almanız durumunda fazla para ödeme riskiniz olduğu gibi, en doğru sigortaya da ulaştığınızdan emin olamayabilirsiniz. Aldığınız teminatlar ihityacınızı karşılamıyor olabilir. Belki de aynı şartlarda olan bir poliçe başka sigorta şirketinde daha uygun fiyatla sunuluyorken bu fırsatı kaçırmış olursunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko Hesaplama Ne İşe Yarar?
 

 • En iyi kasko şirketlerinin bilgilerinize özel hazırlamış olduğu teklifleri görürsünüz.
   
 • Bu teklifleri detaylı bir şekilde incelersiniz, özel ve genel şartları, limitleri ve teminatlarının neler olduğunu öğrenirsiniz.
   
 • Kendinize uygun gördüğünüz farklı teklifleri seçerek aralarında teminat ve fiyat karşılaştırması yaparsınız.
   
 • Yaptığınız karşılaştırma sonucu aradığınız sigortaya kolayca ulaşmış olursunuz.
   
 • Ulaştığınız sigortayı %45 fiyat avantajıyla bulmuş olursunuz.
   
 • Online olarak teklifinizi hemen satın alırsız.

Kasko fiyatlarını etkileyen pek çok kriter vardır. Ama unutulmaması gereken bir nokta teminatların doğru seçilmesidir. Çünkü ana teminatların dışında poliçeye ekletilebilinen ek teminatların ayrı primleri vardır. İşinize yaramayacak birçok teminatları poliçenize ekletmiş olmanız yüksek kasko primi ödemenize neden olacaktır. Sigortam.net'ten kasko hesaplama yapmanız durumunda teminatları kolayca görüp, karşılaştırabileceğiniz için kendinize uygun teminatlı poliçeyi bulmanız çok daha kolay olacaktır.

Dilerseniz kaskonuzu telefon üzerinden yaptırın. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın, sigorta uzmanlarımızın yardımıyla poliçenizi satın alın.

  


Benzer İçerikler

2015 Trafik Para Cezaları

2015 trafik para cezalarının detaylarını ve trafikteki yeni ve kapsamı genişletilen uygulamaları öğrenin, kural ihlallerinin bütçenize zarar vermesine engel olun.

Devamını Oku

Kasko Bedeli Sorgulama İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kasko bedeli sorgulama işleminde dikkat edilmesi gereken önemli noktaları öğrenin, en uygun kasko bedeli ile ihtiyacınıza en uygun kaskoyu satın alın.

Devamını Oku

Araç Bakımında Yaz Lastiklerinin Önemi

üvenli bir yolculuk için kasko ne kadar önemli ise araçta yüksek performans için de lastik seçimi önemlidir. Yoksa siz hala yaz lastiğine geçmediniz mi?

Devamını Oku