Kasko Hesaplamanın Avantajları Neler?

Kasko sigortası isteğe bağlı bir sigorta çeşididir. Zorunlu bir sigorta olmayan kaskonun yine de yaptırılması büyük önem taşır. Günümüzde trafikteki araç sayısının sürekli artması ile bilinçsiz sürücülerin çoğalması trafik kazalarının da sıkça yaşanmasına neden oluyor.

Siz ne kadar iyi bir sürücü olsanız, arabanızın bakımını ihmal etmiyor olsanız da karşınızdaki birçok sürücünün bunu yapmadığını bilmelisiniz. Kazalara karşı aldığınız kişisel önlemlerin yanında resmi olarak da güvence almanız gerekir. Bu güvence de kasko sigortası yaptırmaktır. Araç kasko sigortası birçok riske karşı aracınızı korumaktadır. Böylece hatalı olmadığınız durumlarda bile zararlarınız sigorta tarafından karşılanır.

Araba kasko sigortasının zararlarınızı hangi durumlarda ve hangi oranda karşılayacağı satın aldığınız poliçenin limitlerine ve teminatlarına bağlıdır. Çarpma, çarpışma, çalınma, hırsızlık gibi çok yaşanan riskler poliçenizde hazır bulunurken ek teminatları da siz belirleyip poliçenize ekletebilirsiniz. Bu noktada ihtiyacınıza uygun olan teminatları satın almanız hem hasar durumunda madur kalmamanızı hem de sigortanızı daha uygun fiyata almanızı sağlar. Kasko fiyatlarını, aracın üretim yılı, modeli, hasar geçmişi vs. özellikler de önemli ölçüde etkiler. Örneğin aracın pahalı bir model olması hasar durumunda ödenecek tazminatın da yükselmesine neden olacağı için sigorta fiyatı aracın değerine göre belirlenir, bu duruma uygun fiyatlı kasko poliçesi sigortalıya sunulur.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko hesaplama işlemi en uygun sigortaya ulaşmanızı sağlar. Çünkü bu işlem sunulan birçok teklifin içinde size en uygun olanını seçmeniz için büyük kolaylık sağlar. Bu işlem Sigortam.net’te daha da kolay.

Sigortam.net’ten Kasko Hesaplama Yapmanın Yararları
 

 • Araç kasko hesaplama işlemiyle tek bir form sayesinde sigorta şirketlerinin bilgilerinize en uygun olan sigorta teklifleri sıralanır.
   
 • Teklifler arasından seçtiklerinizi online olarak karşılaştırırsınız.
   
 • Karşılaştırma sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun sigorta poliçesini seçersiniz.
   
 • Bu işlem ile kaskoda %45 fiyat avantajı sağlarsınız.
   
 • Poliçeniz adresinize ücretsiz olarak ulaştırılır.
   
 • Hasar durumunda 7/24 yardım alırsınız.

Sigortam.net’ten kasko hesaplama 2014 sigorta fiyatlarını size 3 dakikada sunar. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı 7/24 telefonda yaptırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL