Kasko İndirimi Nasıl Yapılır?

Kasko sigortası, aracınızı karşılaşacağınız risklere karşı koruyan önemli bir sigortadır. Hasarınızı teminat ve limitler dahilinde karşılayarak maddi açıdan rahat etmenizi sağlar.

Kasko fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kasko sigortası fiyatlarında bazı durumlarda indirimler de söz konusudur.

Hasarsızlık İndirimi

Kasko sigortanız varken aracınızın küçük hasarlar görmesi durumunda bu hasarları sigorta şirketinize yansıtmazsanız poliçe yenileme döneminizde %30-%60 arası hasarsızlık indirimi kazanırsınız.

Hasar ihbarında bulunmadığınız sürece yıllar geçtikçe indirim oranınız da artar.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Muafiyet İndirimi

Aracınızın sigorta bedelinin %1’i  ya da %2’si kadar meydana gelen küçük hasarları kendiniz ödemeyi isterseniz %60’a varan indirim kazanırsınız. Seçtiğiniz muafiyet oranları ile sigorta şirketinin uygulayacağı asgari muafiyet tutarlarını karşılaştırmanız gerekir.

Ehliyet İndirimi

5 yıllık ehliyete sahipseniz kaskonuzda %15’e varan indirimden yararlanabilirsiniz. Buradaki amaç ehliyetini erken alan sürücünün trafikte deneyimli olması ve kaza yapma riskinin daha az olmasıdır.

30 Yaş İndirimi

Araç sürücüsünün 30 yaşın üstünde olması durumunda kasko poliçenizde %5 oranında indirimden faydalanırsınız.

Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun sigortaya kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta satın alın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL