Kasko Ne Zaman Yapılır?

Kasko, aracınızı koruyan en önemli güvencedir. Büyük maddi kaynaklarla satın aldığınız arabanıza zarar gelmesini elbette istemezsiniz. Bu durumda riski beklemeden yani iş işten geçmeden sigorta yaptırmalısınız.

Kasko için en doğru zaman aracınız aldığınız andır. Trafiğe çıkmadan önce mutlaka sigortanız olmalıdır. Ehliyetinizi yeni almış ve araç kullanmayı yeni öğreniyor olabilirsiniz. Bu durumda yakın mesafelere gitmeyi tercih edeceksinizdir. Fakat trafiğe çıktığınız her an riskle burun burunasınızdır ve bunun bilinciyle hareket etmeniz gerekir.

Özellikle yeni araç kullanıcılarının buna daha fazla dikkat etmesi gerekir. Trafikteki en küçük hareketler bile yanlış hatta tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Aracınızı park ederken ya da park yerinden çıkarırken bile risk altındasınızdır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Diyelim ki çok iyi bir sürücüsünüz ve bu güne kadar da hiç kaza yapmadınız. Aracınız ise oldukça bakımlı durumda ve araba bakımını ihmal etmiyorsunuz. Ülkemizde yaşanan trafik kazalarının sayısı oldukça fazlayken ve bu kazaların sebebinin daha çok sürücüden kaynaklandığını biliyorken önlem almamak ihmallıktır. Çünkü bu sürücüler trafikte çok fazla olduğu için sizin de karşılaşma olasılığınız oldukça yüksektir. Aracınızı kısa süreliğine park ettiğiniz bir yerde bile hasar almanız mümkündür. Dolayısıyla kasko yaptırarak kafanızın ve bütçenizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Kasko yaptırırken dikkat edilmesi gereken noktalara “İnternetten Kasko Teklifi Alırken Dikkat Edilecekler” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kaskonun Yararları Nelerdir?

  • Kasko, trafikte seyir halindeyken, beklerken ya da park durumunda aracınıza gelebilecek zararları maddi olarak güvence altına alır.
  • Satın aldığınız poliçenin limit ve teminatlarına bağlı olarak hasar durumunda çok az ücret öder ya da hiç ödeme yapmazsınız.
  • Satın alacağınız ek teminatlara göre ek risklerde de aracınız koruma altında olur. Bu ek teminatlar deprem, sel, terör olayları, grev, kemirgen hayvanların verdiği zararlar vs. birçok riski kapsar.
  • Küçük primler sayesinde büyük masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın, risk durumunda mağdur olmayın. En uygun kasko fiyatları için Sigortam.net’ten 3 dakikada kasko hesaplama yapın, en uygun kasko fiyatlarına ulaşın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın telefonda sigorta uzmanlarımızın yardımıyla kaskonuzu 7/24 satın alın.

Benzer İçerikler

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun!

Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçeniz Güvencede Olsun!

İnternetten araç sigortası teklifi alın,...%50'ye varan fiyat avantajı ve internete özel indirimleri kaçırmayın! Sigortam.net üzerinden araç sigortası...sorgulama yaparak, sigorta şirketlerinin tekliflerini tek bir ekran üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Sadece fiyatları...değil ürün teminatlarını da karşılaştırarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun araç sigortasını rahatlıkla...bulabilirsiniz. [widget id="sigortamnet_kaskotrafik_widget-2"] Araç sigortası ne kadar? sorusu...kasko ve trafik sigortası yaptırmayı düşünenlerin en merak ettiği konuların başında gelir....En uygun araç sigortası fiyatları için internete özel indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Online indirimli...sigorta fiyatlarına ulaşmak için ise araç sigortası teklif işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Siz de geç...olmadan araç sigortalarınızı yaptırın, yüksek maliyetli hasar risklerine ve trafik sigortası cezalarına karşı önleminizi...alın!

İnternetten Araç Sigortası Teklifi Alın, Bütçenizi Koruyun!

Araç sigortası fiyatları, birçok...etkene göre değişiklik gösterir. Trafik sigortası kapsamında teminat ve limitler tüm sigorta şirketleri için aynı fiyat üzerinden...hesaplanırken, ödeme koşullarında farklılıklar olabilmektedir. Aynı zamanda indirim ve ek hizmet gibi şirkete bağlı özellikler,...%10- 20 oranında fiyatlar üzerinden farklılıklara neden olabilir. Kasko sigortası fiyatları ise zorunlu trafik sigortasına göre...daha fazla değişir. Sigorta şirketine ait özelliklerden bağımsız olarak kasko ürünleri arasındaki çeşitlilik farklı fiyat...yelpazelerinin ortaya çıkmasına neden olur. Teminatların sınırlı olduğu dar kasko ve teminatların daha kapsamlı olduğu...genişletilmiş kasko gibi ürünler, fiyatların düşük ve yüksek olmasına yol açar.

İnternete Özel İndirim Fırsatı

En...uygun fiyatlı araç sigortasını bulmak için uzun karşılaştırmalar yapmak yerine, Sigortam.net'in online indirim fırsatlarını...değerlendirebilirsiniz. Kasko veya trafik sigortası arıyorsanız teklif almanız yeterli. Teklif almanız durumunda size özel indirimli...sigorta fiyatlarına erişebilirsiniz. Bu sayede normal fiyatlandırmanın da altında çok daha uygun fiyatlara araç...sigortası yaptırma avantajınız olur.

Karşılaştırma Yapın, Bütçenize Uygun Poliçeyi Seçin!

İnternetten...araç sigortası teklifi almanın en önemli avantajlarından biri de karşılaştırma yapma imkanıdır. Tek tek...acenteleri gezerek zaman kaybetmek yerine, tek bir ekrandan tüm sigorta şirketlerinin araç sigortası tekliflerine ulaşabilirsiniz. Bu...sayede fiyatlar gözünüzün önünde olur ve seçim yapmanız daha da kolaylaşır. En yüksek fiyattan en uygun fiyata kadar tüm...teklifleri görerek bütçenize en uygun poliçeyi kendiniz seçebilirsiniz. Aynı zamanda ürünler arasında da karşılaştırma yaparak...teminatları inceleyebilme şansınız olur. Araç sigortası hesaplama yapmak için kasko teklifi
ve trafik sigortası teklifi alın, aracınız ve...bütçeniz güvencede olsun!