Kasko Yaptırmanın Önemi Kış Aylarında Artıyor

Uzmanlarca araç sahiplerinin yılın her döneminde yaptırmaları gerektiği sık sık dile getirilen kasko sigortasının önemi kış aylarında çok daha fazla öne çıkıyor. Özellikle olumsuz yol ve hava koşulları, buzlanma, görüş mesafesi vb. faktörler kaza riskinin de artmasını beraberinde getirerek araç sahiplerinin bu dönemde ekstradan masraflarla karşılaşmasına neden oluyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL
   

En başta da belirttiğimiz gibi kasko yaptırmak için “en doğru zaman” diye bir konudan bahsetmemiz mümkün değil, çünkü kaza veya arıza problemleri ile ne zaman karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Ancak kış aylarında sürüş koşullarının bir hayli ağırlaşması nedeniyle kasko güvenceniz bulunması talihsiz anlarda ağır mağduriyetlerle karşılaşmamanız adına oldukça kritik.

Kasko ile aracınızla karışacağınız kazalarda veya arızalarda ortaya çıkacak masrafların sigorta şirketinizce karşılanmasını sağlayabilir, kaza ve arıza anında hızlı bir biçimde yol yardımı, ikame araç vb hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kasko Yaptırırken Mutlaka Dikkatli Olun

Ülkemizde trafik sigortasının ardından en yaygın araç sigortası olan kasko,trafik sigortasının aksine ileride bir problemle karşılaşılmaması adına şirket seçiminden, poliçenin oluşturulmasına kadarki tüm süreçlerde üzerinde önemle durulması gereken bir sigorta türüdür. Daha önce kasko yaptıran veya kasko teklifi alanların da fark edeceği üzere sigorta şirketlerininverdikleri kasko sigortası tekliflerinde çok ciddi fiyat aralıklarıyla karşılaşmak mümkün. Şirketlerin risk değerlendirmeleri sonucunda belirledikleri prim politkalarının dışında anlaşmalı oldukları araç servisleri ve bünyelerinde bulundurdukları müşteri hizmetlerinin kalitesi bu fiyatların şekillenmesinde öne çıkan faktörler arasında yer alıyor. Bu nedenle aracınız için kasko sigortası yaptırmak niyetindeyseniz öncelikli olarak poliçe primini değil, poliçenizde bulunan teminatları ve olası arıza anında alacağınız hizmetin kalitesini göz önünde bulundurmalısınız.

Kasko için Şirket Seçimi Büyük Önem Taşıyor

Sigorta şirketi seçiminde ve poliçedeki teminatların oluşturulmasında izleyeceğiniz yol haritası konusunda bazı çekinceleriniz olabilir. Bu gibi bir durumda uzman sigorta danışmanlarından destek almanız en uygun fiyatla en avantajlı poliçeye sahip olabilmeniz için olmazsa olmazların başında gelmektedir.

En Uygun Kasko için Kolayca Teklif Alın

Sigortam.net olarak 16 yıllık tecrübemiz ve 3 milyonu aşan mutlu müşterimizle Türkiye’de online sigortacılık denildiğinde ilk akla gelen kurum olmanın haklı gururunu senelerdir taşıyoruz. Kasko fiyatlarını karşılaştırma hizmetinin dışında uzman sigorta danışmanlarımızla müşterilerimizin en avantajlı poliçeye en uygun fiyatla sahip olmaları için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Üstelik müşterilermize sadece poliçelerini satın alma sürecinde değil, poliçe vadeleri süresince kaza, arıza veya herhangi bir problemle ilgili tüm sıkıntılı konularda 7/24 kesintisiz destek veriyoruz.

Eğer siz de kasko poliçenizi hem en uygun fiyata yaptırmak hem de poliçeniz süresince beklenmedik kötü sürprizlerle karşılaşmamak istiyorsanız şimdi Sigortam.net’ten kolayca online olarak veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kasko teklifi alın, poliçenize %50’ye varan fiyat avantajıyla sahip olun. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL