444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Poliçesi Sorgulama Nasıl Yapılır?

28 Aralık 2012
Günlük hayatımızda pek çok konuda (ev, ofis, araç, sağlık vb.) kullandığımız sigortalar oldukça geniş kapsamlı ve uzmanlık gerektiren ürünlerdir. Sigortacılık sektöründe, yanlış ve eksik bilgi sahibi olma sonucunda sigortalıların herhangi bir maddi hasar gerçekleştiğinde eksik teminat aldığı durumlar görülmektedir.
 

Bu nedenle internet üzerinden kasko poliçesi sorgulama sistemi, sigorta konusunda çok fazla bilgisi olmayan sahip bir kişi için kullanımı kolay ve faydalı bir sistemdir.
 
Online sigorta sorgulama sistemi ile kişiye ve araca özel bilgiler ışığında pek çok farklı sigorta firmasından en doğru ve en uygun sigorta poliçesini bulmak ve incelemek mümkündür. Kasko sorgulama sistemi ile şirketler arası fiyat ve hizmet farkları da detaylı olarak görülebilir.

Online Sigorta Sorgulamanın Önemi

Online sigorta sorgulama, ihtiyaçlara ve bütçeye en uygun sigorta poliçesini bulmak için bütün sigorta branşlarında mutlaka başvurulması gereken bir yöntemdir.  


Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Farklı sigorta şirketleri, araç kasko sigortası teklifi verirken farklı kriterleri değerlendirirler. Kasko prim tutarı hem araç ve ruhsat sahibinin özelliklerine hem de sigorta şirketlerinin bu özelliklere karşı belirledikleri değer nedeniyle çok farklılık gösterebilir. 
 
Sigortam.net’te kasko poliçesi sorgulama işlemi ile için kısa bir form doldurarak anında farklı sigorta şirketlerinin kasko sigortası teklifleri online görülebilir. 
 
Kasko sigortası fiyatları, aracın modeline, ruhsat sahibinin kişisel özelliklerine, poliçe teminatlarına, daha önce yapılmış poliçelere, aracın kasko değerine ve sigorta şirketlerine göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle herhangi bir marka için araç için belli bir kasko bedeli belirlenemez.  
 
 
Kasko sigortası konusunda detaylı bilgi almak ve en uygun kaskoyu satın almak için  Sigortam.net sitesinden veya 444 24 00 numaralı telefondan bize ulaşın.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.