Kasko Poliçesinde Eksik Bilgi | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Poliçesinde Yanlış ve Eksik Bilgi Durumunda Ne Yapılmalıdır?

Kasko sigortası, bir kaza durumunda aracınızda oluşan hasarları teminat altına alır. Kasko tekliflerinin size en uygun şekilde hazırlanması için bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi durumda sigortanızın yüksek primlerle hazırlanmasına neden olursunuz. Fazla prim ödemek yerine bilgilerinize dikkat etmeniz gerekir.

Bilgilerin yanlış ya da eksik olması hasar anında tazminat alamamanıza ya da eksik almanıza neden olabilir. Daha az prim ödemek için verilen yanlış bilgiden dolayı hasar zamanı daha fazla ödeme ile karşılaşmanız mümkün. Bu nedenle mutlaka bilgilerinizi kontrol edin, hasar anında içiniz de bütçeniz de rahat olsun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net üzerinden sigorta sorgulama yaparak ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigortaya kolayca ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan da sigortanızı yaptırın. Hasar anında da 7/24 yanınızda olalım.


Benzer İçerikler

Araç Kasko Değerini Öğrenmek Neden Önemli?

Sigorta sektörüne ilkler yaşatan Sigortam.net ile araç kasko değerinin önemini öğrenin, kasko sigortanızı geciktirmeyin!

Devamını Oku

Eşdeğer Parça Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hazine Müsteşarlığı tarafından geliştirilen eşdeğer parça uygulaması kısa zamanda uygulanacak ve araç sahipleri hasar durumunda rahat olacak.

Devamını Oku

Kasko Değer Listesinin Hazırlanma Aşamaları Nelerdir?

Kasko değer listesinin hazırlanma aşamaları nelerdir, biliyor musunuz? İşte kasko değer listesi oluşturma sürecinde kaynak olarak kullanılan aşamalar.

Devamını Oku