Kasko Primi Nasıl Hesaplanır | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Primi Nasıl Hesaplanır?

Kasko sigortası için prim hesaplamasında çeşitli değişkenlerden yararlanılmaktadır. Bunların bir kısmı aracın değeri ile ilgiliyken, diğer bir kısmı da araç sahibinin tercihine bağlıdır. 

Kasko Primi Hesaplama

 
Kasko primi hesaplanırken şu maddeler dikkate alınır:
 
– Aracın modeli ve yılına göre belirlenen değeri.
 
 
– Sonradan eklenmiş aksesuarların ve parçalarının bulunup bulunmadığı.
 
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 

Araç sahibinin tercihine bağlı olarak poliçeye dahil ettirilebilecek “ek maddeler” arasında ise enflasyon, terör saldırısı, sel ve su baskınları ve kilit sistemi teminatları bulunabilir.

Kasko Ek Teminatları

Kasko prim hesaplama tüm bu değişkenlerin ve teminatların belirlemesinin ardından yapılır ve poliçe hazırlanır. Kasko hesaplama yıllık olarak yapılır. Ödemesi tek seferde yapılabileceği gibi sigorta acentesi ile anlaşılarak taksitlere de bölünebilir. 
 
Aracınız için kasko sigortasını online olarak de hesaplayabilirsiniz. Sigortam.net üzerinden online kasko sorgulama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen en uygun kasko fiyatlarına 3 dakikada ulaşın, %45 fiyat avantajı yakalayın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Kasko Sigortasında Toplam Hasar Uygulaması Var mı?

Toplam Hasar Uygulaması, birden fazla hasar alan ancak bu hasarları hemen bildirmeyen sürücülere uygulanan bir durumdur.

Devamını Oku

HDI Kasko Sigortası

Müşterilerini uluslararası ekonomik gücünün bütün olanaklarıyla buluşturmayı hedefleyen HDI sigorta, kasko, konut, sağlık, trafik sigortası gibi branşlarda hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Hasar Sonrası Kasko İşlemleri

Sürücüleri pek çok külfetten kurtaran kasko sigortasının hasar anında işlevini yerine getirebilmesi adına bir takım işlemlerin yerine getirilmesi gerekir. Trafik kazası sonrasında yapılması gereken kasko işlemleri birkaç aşamadan oluşur. 

Devamını Oku