Kasko Primi Nasıl Hesaplanır | Kasko | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Primi Nasıl Hesaplanır?

Kasko sigortası için prim hesaplamasında çeşitli değişkenlerden yararlanılmaktadır. Bunların bir kısmı aracın değeri ile ilgiliyken, diğer bir kısmı da araç sahibinin tercihine bağlıdır. 

Kasko Primi Hesaplama

 
Kasko primi hesaplanırken şu maddeler dikkate alınır:
 
– Aracın modeli ve yılına göre belirlenen değeri.
 
 
– Sonradan eklenmiş aksesuarların ve parçalarının bulunup bulunmadığı.
 
 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL
 

Araç sahibinin tercihine bağlı olarak poliçeye dahil ettirilebilecek “ek maddeler” arasında ise enflasyon, terör saldırısı, sel ve su baskınları ve kilit sistemi teminatları bulunabilir.

Kasko Ek Teminatları

Kasko prim hesaplama tüm bu değişkenlerin ve teminatların belirlemesinin ardından yapılır ve poliçe hazırlanır. Kasko hesaplama yıllık olarak yapılır. Ödemesi tek seferde yapılabileceği gibi sigorta acentesi ile anlaşılarak taksitlere de bölünebilir. 
 
Aracınız için kasko sigortasını online olarak de hesaplayabilirsiniz. Sigortam.net üzerinden online kasko sorgulama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen en uygun kasko fiyatlarına 3 dakikada ulaşın, %45 fiyat avantajı yakalayın.
 
#%sskasko%#

Benzer İçerikler

Kasko Tekliflerindeki Fiyat Farklılıklarının Nedenleri Neler?

Kaskonuzda indirimi yakalamak artık çok kolay! Siz de kasko tekliflerinde en ideal seçenekleri yakalayın istedik, en iyi kaskonun ipuçlarını verdik!

Devamını Oku

Kaza Yaptığımda Ne Yapmam Gerekiyor?

Maddi hasarlı kazalarda; kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız. 

Devamını Oku

Araba Satmanın Püf Noktaları

Araba satmak zor ve meşakatli bir iştir. Aracınızı değerinde ve hızlı bir şekilde satmanız için hazırladığımız püf noktalara dikkat etmenizi öneririz.

Devamını Oku