444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Şartlarında Bilinmesi Gerekenler

27 Mayıs 2014

Kasko sigortası yaptırmanın önemi üzerinde bu kadar durulmasının sebebi elbette; aracınızla seyir durumundayken veya park esnasında meydana gelebilecek hasarlarda oluşacak zararları en aza indirgemesi. 

Netice zorunlu trafik sigortasının sadece karşı tarafın hasarını karşıladığını düşünürsek kasko sigortasının önemi daha da artar. Kasko sigortası içerisinde genel ve özel olmak üzere 2 şart barındırmaktadır. Ve her sürücünün bu şartları çok iyi bilmesi gerekir ki sigorta avantajlarından hakkıyla yararlansın.
 
Kasko genel şartları kanun tarafından tanımlanmakta ve firmalara göre bir farklılık göstermemektedir. Yani genel şartların uygulamaları her sigorta şirketi için aynıdır.  

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Genel şartlar kapsamıyla yapılmış bir kasko sigortası; araçta çalınma, trafik kazalarında çarpma yahut araba çarpması ve anma olaylarında araçta meydana gelen maddi hasarları içerir.

Kasko özel şartları ise taleplere ve her sigorta şirketine göre değişmektedir. Seyir esnasında karşılaşabileceğiniz her türlü sorun ve hasar masrafını en aza indirgemek için geniş bir sigorta kapsamını aracınız için almalısınız. 

Kapsamlı bir araç sigortası ile aldığınız özel şartlar ve ek maddeler ile olası trafik kazasında cebinizden çıkacak olan ücret son derece düşük olacaktır.

Kasko sigortası yaptırırken hataya düşmemek için Sigortam.net’e ulaşın, 2014 kasko fiyatları hakkındaki bilgileri kaçırmayın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayarak 7/24 sigorta ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenin. 


Okumaya Devam Edin

Aracımdaki Ek Aksesuarları Kasko Poliçeme Dahil Ettirebilir miyim?

16 Haziran 2010 Çarşamba

Araçtaki ek aksesuarlar kasko poliçesine dahil edilebilir mi öğrenerek olası avantajları kaçırmayın.

Niçin Kasko Sigortası Yaptırmalısınız?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası, sigortalı aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararlarını güvence altına alır.

Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

17 Haziran 2010 Perşembe

Kasko sigortası yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu ihtiyacınıza uygun doğru teminatların seçilmesidir.