444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sigortasının En Önemli 3 Teminatı!

Kasko sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında gelişen kazalarda hasar alması durumuna karşı sigortalıyı maddi olarak güvence altına alır. Kasko sigortası isteğe bağlı yapılır ve farklı teminat içerir. İsterseniz ek teminatlar da satın alabilirsiniz.

Kasko Sigortasında 3 Önemli Teminat:
 

Çarpma-Çarpılma

Trafikte aracınızla seyrederken, ışıkta beklerken ya da park ederken meydana gelen çarpmalar sık rastlanılan durumlardandır. Böyle durumlarda meydana gelen hasarlarınızı kasko sigortası güvence altına alır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Çalınma ya da Çalmaya Teşebbüs

Park halindeyken çalınan araçların sayısı epeyce yüksek. Kasko sigortası yaptırmış olan araç sahipleri poliçesinde çalınmaya karşı teminat almışsa eğer zararı karşılanır.

Yanma

Aracın yanması da başka bir karşılaşılan durumdur. Araçtan kaynaklanan sorunlardan bu durumun ortaya çıkabileceği gibi yakmaya teşebbüs ya da molotof kokteyli atılması gibi nedenler de meydana getirebilir.

Aracınızı ve cebinizi güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden araç kasko sorgulama yaparak en uygun araba kasko fiyatları listesine ulaşın. Sigorta detaylı bilgi için 7/24 Sigorta Destek Hattımızı arayın.


Benzer İçerikler

Yakıt Tasarruf Cihazları Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Son zamanlarda sıkça başvurulan bir tasarruf yöntemi olan yakıt tasarruf cihazları hakkında merak edilenler Sigortam.net’te.
 

Devamını Oku

Axa Sigorta Lacivert Kasko

Axa Sigorta Lacivert Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar   1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri mutlaka okuyun.   1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve Uygulamalar   A)Araç Bedeli   Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği yazılacak.   B) Eksik/Aşkın Sigorta   Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için eksik/aşkın sigorta uygulaması da […]

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Mayıs 2016

Türkiye Sigorta Birliği Mayıs 2016'da kasko değer listesine dahil olan araçların model ve ayrıntılarını yayınladı. 

Devamını Oku