444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Sigortasının En Önemli 3 Teminatı!

17 Nisan 2014

Kasko sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında gelişen kazalarda hasar alması durumuna karşı sigortalıyı maddi olarak güvence altına alır. Kasko sigortası isteğe bağlı yapılır ve farklı teminat içerir. İsterseniz ek teminatlar da satın alabilirsiniz.

Kasko Sigortasında 3 Önemli Teminat:
 

Çarpma-Çarpılma

Trafikte aracınızla seyrederken, ışıkta beklerken ya da park ederken meydana gelen çarpmalar sık rastlanılan durumlardandır. Böyle durumlarda meydana gelen hasarlarınızı kasko sigortası güvence altına alır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Çalınma ya da Çalmaya Teşebbüs

Park halindeyken çalınan araçların sayısı epeyce yüksek. Kasko sigortası yaptırmış olan araç sahipleri poliçesinde çalınmaya karşı teminat almışsa eğer zararı karşılanır.

Yanma

Aracın yanması da başka bir karşılaşılan durumdur. Araçtan kaynaklanan sorunlardan bu durumun ortaya çıkabileceği gibi yakmaya teşebbüs ya da molotof kokteyli atılması gibi nedenler de meydana getirebilir.

Aracınızı ve cebinizi güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden araç kasko sorgulama yaparak en uygun araba kasko fiyatları listesine ulaşın. Sigorta detaylı bilgi için 7/24 Sigorta Destek Hattımızı arayın.


Okumaya Devam Edin

Aracınızda Birden Fazla Hasar Olursa Hasar Tazminatı Alabilir misiniz?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Kasko hasarlarında sıkça karşılaşılan ve genelde sigortalıların sorun yaşamalarına neden olan durumlardan birisi de birden fazla hasarı olan araçlarla ilgili yapılan tazminat talepleridir.

Bir Kaza Durumunda Ne Yapmalısınız?

21 Haziran 2010 Pazartesi

Maddi hasarlı kazalarda kazaya karışan diğer araçların sürücü ya da sürücüleri ile anlaştığınız takdirde, kendi aranızda Maddi Hasarlı Trafik Kazası Tespit Tutanağı doldurmalısınız.

Hasar Sonrası Kesintiler Nelerdir?

21 Haziran 2010 Pazartesi
Aracınızla kaza yaptığınızda ve araçta hasar meydana geldiğinde hasar tutarını sigorta şirketi karşılasa bile poliçe şartlarına göre zorunlu bazı kesintileri sizin ödemeniz gerekebilir.