Kasko Sigortasının En Önemli 3 Teminatı!

Kasko sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında gelişen kazalarda hasar alması durumuna karşı sigortalıyı maddi olarak güvence altına alır. Kasko sigortası isteğe bağlı yapılır ve farklı teminat içerir. İsterseniz ek teminatlar da satın alabilirsiniz.

Kasko Sigortasında 3 Önemli Teminat:
 

Çarpma-Çarpılma

Trafikte aracınızla seyrederken, ışıkta beklerken ya da park ederken meydana gelen çarpmalar sık rastlanılan durumlardandır. Böyle durumlarda meydana gelen hasarlarınızı kasko sigortası güvence altına alır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Çalınma ya da Çalmaya Teşebbüs

Park halindeyken çalınan araçların sayısı epeyce yüksek. Kasko sigortası yaptırmış olan araç sahipleri poliçesinde çalınmaya karşı teminat almışsa eğer zararı karşılanır.

Yanma

Aracın yanması da başka bir karşılaşılan durumdur. Araçtan kaynaklanan sorunlardan bu durumun ortaya çıkabileceği gibi yakmaya teşebbüs ya da molotof kokteyli atılması gibi nedenler de meydana getirebilir.

Aracınızı ve cebinizi güvence altına alın. Sigortam.net üzerinden araç kasko sorgulamayaparak en uygun araba kasko fiyatları listesine ulaşın. Sigorta detaylı bilgi için 7/24 Sigorta Destek Hattımızı arayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL