Kasko Sigortasında Coğrafi Sınır Var mı?

Kasko sigortası isteğe bağlı bir sigorta türüdür. Herhangi bir motorlu kara taşıtının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması gibi durumlarla sigortalıya tazminat ödenmesi amacıyla yapılır.

Sigortalının talebi doğrultusunda ek teminatlarla kapsamı genişletilebilir. Bunlar; ferdi kaza teminatı, ferdi kaza deprem teminatı, hasar ikame teminatı… gibi sıralanabilir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Kasko sigortası

 • Aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlar ile çarpışması,
   
 • Gerek araç hareket anında iken, gerekse durma halindeyken sigortalı aracın veya aracı kullanan sürücünün iradesi dışında araca cismin çarpması veya aracın bir cisime çarpması, devrilmesi, düşmesi gibi kazalar,
   
 • Üçüncü kişilerin kötü niyet amaçlı yaptıkları hareketler,
   
 • Araçta yangın çıkması,
   
 • Aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi.

5 risk grubunun biri veya birkaçı için teminat verebilir. Kasko sigortası; başlangıcı Türkiye sınırları dahilinde geçerli olmak üzere 12.00’de başlar ve 365 gün sonra yine aynı saate sona erer.

Her yıl yaşanan trafik kazası oranlarını göz önüne alarak araç sigortası yaptırmayı ihmal etmeyin, hem kendinizi hem aracınızı güvenceye alın.

Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak en uygun kasko fiyatları ile kaskonuzu yaptırın, hasar anında da 7/24 yanınızda olalım. Bunun için ihtiyacınız olduğunda günün her saati 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı aramanız yeterli.

Benzer İçerikler

Araba Kasko Fiyatları 2018 Araba kasko fiyatları 2018, Sigortam.net üzerinden
kasko hesaplama ile kolayca öğrenilebilir.

Araba Kasko Fiyatları...2018

Kasko fiyatları aracınızın yaşı, modeli, geçmiş hasarları gibi durumlara göre değişiklik...göstermektedir. Araç fiyatları belirlenirken kasko değer listesi de baz alınabilir. Kasko değer listesi Türkiye...Sigortalar Birliği (TSB) tarafından her ay yayınlanır. "Kasko değer listesi 2018" listesine göz atabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük ve en iyi sigorta...şirketlerinin kasko tekliflerini sunan Sigortam.net’ten ihtiyacınıza ve bürçenize en uygun kaskoya 3 dakikada ulaşırsınız. Online...olarak istediğiniz sigorta şirketlerinin kasko fiyatlarını görür, karşılaştırır ve satın alabilirsiniz. [widget...id="sigortamnet_kasko_widget-2"] Herhangi bir kazayla karşılaşmanız durumunda aracınızın hasarlarının giderilmesi için...ödeyeceğiniz bedel kasko için ödeyeceğiniz miktardan çok daha fazladır. Manevi olarak ödeyecekleriniz ise hiç süphesiz...tartışılamaz. Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çalınma, yanma vs. gibi en sık karşılaşılabilecek teminatlara karşı...güvence altına alır. İsterseniz ek teminatlarla da kasko poliçenizi genişletebilirsiniz. Kasko sigortası teminatlarını incelemek...için "Kasko Sigortası...Teminatları Nelerdir?" yazımızı okuyun. Ayrıca, poliçe vade hatırlatma formumuzu doldurmanız durumunda günü dolmuş ve yenilenmesi gereken...sigortanızı biz size hatırlatırız. Böylece hatırlamak zorunda olduğunuz bir işin yükünü sizden almış...oluruz. Sigortam.net’ten zaman kaybetmeden kaskonuzu yaptırın içiniz rahat olsun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı...Sigorta Destek Hattımızdan da 7/24 detaylı bilgi alın.

Sigortam.net'ten Kasko Teklifi Alabileceğiniz 2018 Model...Arabalar

https://www.sigortam.net/ford-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/peugeot-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/opel-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/volkswagen-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/fiat-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/toyota-kasko-sigortasi https://www.sigortam.net/honda-kasko-sigortasi