Kasko Sigortasını Nasıl Daha Ucuza Alabilirsiniz?

Yeni kasko yasası hakkındaki güncel yazımızı mutlaka okuyun.

Yanlış seçimlerle bilinçsiz olarak alınan kasko poliçeleri çok pahalıya mal olur. Peki, ihtiyacınız olan kasko sigortasını nasıl daha ucuza alabileceğinizi biliyor musunuz? Hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun bir kasko sigortasına sahip olabilmek için aşağıdaki önerilerimizi dikkate almanız son derece önemlidir.
 
Sizin ve aracınızın özellikleri kasko sigortası için ödediğiniz primleri doğrudan etkiler. Sizin ve aracınızın özelliklerine göre aşağıdaki kasko sigortası indirimlerini alabilirsiniz..

 

Hasarsızlık İndirimi

Poliçe dönemi içinde kaza yapmaz veya sigorta şirketinden bir hasar talebi olmazsa poliçe yenilenirken hasarsızlık indiriminden yararlanılır. Hasarsızlık dönemine göre %65'e varan oranlarda kaskoda indirim uygulanması sağlanabilir. 

 

Muafiyet İndirimi

Aracın sigorta bedelinin %2'sine kadar olan küçük hasarlarını araç sahibi ödemeyi kabul ederek kasko priminde %40'a varan oranlarda indirim uygulanmasını sağlayabilir. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kasko sigortası kapsamında hazırlanan poliçenizde kullanıcı olarak bir veya iki sürücü belirtebilirsiniz: Eğer aracı sadece bir veya iki kişi kullanacaksa bu indirimler alınabilir. Bu durumda kasko priminden indirime göre %10'a varan oranlarda tasarruf sağlanabilir. 

Yaş İndirimi

Poliçeye aracı kullanan kişinin doğum yılına göre yaş indirimi uygulanabilir. Ancak bu indirim seçilen sigorta şirketine göre farklılık gösterir.
 

Ehliyet İndirimi

Ehliyet alalı en az 5 yıl olmuş ise kasko priminden %15'e varan oranlarda indirim uygulanması sağlanabilir. 
 

Kasko Fiyat Karşılaştırma

Bu sayede teklifleri fiyat ve içerik yönünden detaylı olarak karşılaştırabilirsiniz. Tabi sizin için en uygun poliçeye sahip olmak için oldukça zaman harcamanız gerekir. Tek tek teklif alacak zamanınız yoksa, bir adımda fazla zaman harcamadan Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin Kasko sigortası tekliflerini sadece www.sigortam.net’ten online olarak detaylı karşılaştırabilir ve bütçenize uygun poliçeyi anında satın alabilirsiniz. 
 
İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko poliçesi satın almanın yolu  sadece Sigortam.net'den geçer…
 
Sigortam.net’ten teklif ve poliçe almak için yapmanız gerekenler çok basit…
Karşılaştırma adımında sizden istenilen bilgileri tam ve doğru olarak girin.  
 
Tek adımda vereceğiniz bu bilgiler ile size ve aracınıza en uygun kasko ürünleri görüntülenir. 
 
Kişisel özelliklerinize ve aracınızın niteliklerine göre pek çok şirketin birbirinden farklı kasko ürünlerinin detaylarını ve fiyatlarını detaylı olarak anında karşılaştırın. 
 
İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ürünün satın alma butonuna tıklayın.
 
Sigortam.net, birçok sigorta şirketinin ürünlerini aynı platformda bir arada sunar, kapı kapı dolaşarak zamandan ve para kazandırır, oturduğunuz yerden poliçe almanızı sağlar.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL