Kasko Yaptırırken Dikkat Edilecekler | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Kasko sigortası, aracınızı çarpma, çarpışma, yanma, çalınma ve benzeri durumlara karşı maddi anlamda güvence sağlar. Kasko yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu doğru teminatların seçilmesidir. Ayrıca ücretlerini ödeyerek ek teminatlar da alabilirsiniz.

Sigorta Uzmanı Ayfer Mercansigorta poliçesindeki ana ve ek teminatların sonradan problemler yaşamamak adına mutlaka detaylı olarak incelenmesi gerektiğini vurguluyor. Fiyat olarak uygun olay sigorta şirketini değil, hasarı en kısa sürede karşılayacak olan şirketin seçilmesi konusunda sigorta yaptıracakları uyaran Mercan, şirketin kapanmak üzere olduğundan dolayı fiyatları düşürmüş olabileceğine de dikkat çekiyor. 

Mercan kasko prim tarihlerinin de önemine değinerek ekliyor: "Kasko primlerinizin ödeme tarihlerine dikkat edin. Poliçede yazılı tarihlerden itibaren 15 gün içinde prim taksitini ödememeniz halinde sigorta teminatınızın durdurulduğunu ve bu tarihten sonra meydana gelecek hasarların ödenmeyeceğini unutmayın."

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net üzerinden araç kasko hesaplama yaparak araba kasko fiyatları listesine kolayca ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan sigorta uzmanlarımıza 7/24 ulaşabilir, kasko ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Eşdeğer Parça Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hazine Müsteşarlığı tarafından geliştirilen eşdeğer parça uygulaması kısa zamanda uygulanacak ve araç sahipleri hasar durumunda rahat olacak.

Devamını Oku

Kasko Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

 Kasko yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu doğru teminatların seçilmesidir. Ayrıca ücretlerini ödeyerek ek teminatlar da alabilirsiniz.

Devamını Oku

Araba Aksesuarları Kaskoya Dahil midir?

Sigortam.net'ten kasko hesaplama yaparak en uygun kasko fiyatlarına ulaşın, arabanızın aksesuarlarını da güvence altına alın.

Devamını Oku