Kasko Yaptırmak için En İyi 5 Neden!

Kasko sigortası, en önemli araç sigortalarından biridir. Zorunlu bir sigorta çeşidi olmamasına karşın aracınızın değeri ve bütçeniz açısından yaptırılması gereken bir sigortadır.

Ülkemizde her geçen gün trafik yoğunluğunun ve trafik kazalarının arttığı görmezden gelinemez bir gerçektir. Siz iyi bir sürücü olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz ama trafikteki her sürücü sizin gibi olmayabilir. Kazaların yaşanma nedenlerine bakıldığında da kazaların en fazla dikkatsizlikten yaşandığı görülüyor.

Her sürücünün yola çıkmadan önce ruhen ve bedenen buna hazır olması gerekiyor. Sürücünün uykusuz olmaması, iyi dinlenmiş ve kafasını bir şeyi takmadan dikkatini sadece yola verecek şekilde davranması gerekir. Aksi durumda hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmış olur. En küçük risk bile aracınıza zarar verir şekilde geri dönüş yaratır.

Bu riskleri önlemeniz belki zor olabilir. Çünkü yukarıda saydığımız gibi siz belli kurallara dikkat etseniz de karşınızdaki sürücüler etmeyebilir. Bu durumda aracınız hasar aldığı için maddi açıdan zor durumda kalacaksınız. Belki de hala arabanızın kredisini öderken bu zararları da ödemek zorunda kalacak bu nedenle de maddi manevi olarak zor durumda kalacaksınız. İşte bu noktada kasko yaptırmak imdadınıza yetişiyor. Kasko araç sahibini maddi açıdan koruyor. Evet belki küçük primler ödüyorsunuz ama daha büyük masraflardan da bu sayede kurtuluyorsunuz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Peki Kasko Araç Sahibini Nasıl mı Koruyor?
 

 • Kasko arabanızın başına gelen zararları güvence altına alır. Bu zararlar hem kazadan dolayı meydana gelenler hem de çevresel faktörler olabilir.
   
 • Kaskonun ana ve ek teminatları vardır. Ana teminatları içinde çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlıklıktan kaynaklanan hasarlar vardır. Ek teminatlarda ise, doğal afetler, halk hareketleri, kemirgen hayvanlar, terör gibi sebeplerden dolayı yaşanan hasar vardır.
   
 • Sigorta yaptırırken istediğiniz ek teminatları almanız mümkündür. Her teminatın primleri vardır. Bu nedenle ihtiyacınız olan teminatları satın almanız ödeyeceğiniz sigorta fiyatını da olumlu anlamda etkileyecektir.
   
 • Hazırlanan poliçeniz adresinize ücretsiz olarak ulaştırılır.
   
 • Hasar durumunda 7/24 destek alırsınız.

İşinizi şansa bırakmayın aracınızı kaskolatın güvenli yolculukları keyfini çıkarın. Sigortam.net üzerinden en uygun 2014 kasko fiyatlarına 3 dakikada kasko fiyatı hesaplaması yaparak ulaşın. Sigortanızı telefonda yaptırmak isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
3 dk'da en iyi fiyat garantisi ile    TRAFİK TEKLİFİ AL

Benzer İçerikler

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

İnternetten Sigorta Teklifi Al, Avantajları Yakala!

Online sigorta teklifi alarak, internete özel avantajları...kullanabilirsiniz. Nasıl mı? Bilgilerinizi girin, sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini...karşılaştırmalı olarak değerlendirin. İnternete özel indirimli sigorta fiyatlarını ancak online teklif alarak görebilirsiniz. Bu...sayede poliçenizi hem daha uyguna satın alabilir, hem de satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz an e-postanıza gönderilen...poliçenize ulaşabilirsiniz. Eğer bir aracınız var ya da almayı düşünüyorsanız araç sigortası yaptırmak,...daha kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti almak için de sağlık sigortası yaptırmak Sigortam.net'ten çok...kolay! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] İhtiyaçlarınıza anında cevap verebilecek sigorta ürününü bulabilmek ise...karmaşık ve zaman alan bir sürece neden olabiliyor. Ayrı ayrı acenteleri gezmek, fiyatları ve teminatları karşılaştırabilmek...bağımsız araştırmalar sonucu daha da zorlaşıyor. Online sigorta teklifi sayesinde ise hem zamandan kazanıyorsunuz...hem de ihtiyacınıza uygun poliçeyi daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. İnternetten sigorta teklifi almanın...birçok avantajı var. İhtiyacınız olan sigorta ürününe hızlı ve uygun fiyatlı ulaşmanın en pratik yolu online sigorta...teklifi almaktan geçiyor diyebiliriz. Sigortam.net online sigorta alanında memnun kalacağınız fırsatlar...sunuyor. Peki internetten teklif almanın avantajları nelerdir? Detayları merak edenler için sigorta teklifi almanın avantajlarını...sizler için bir araya getirdik.

Özel İndirimleri Görmek İçin Sigorta Teklifi Alın!

Sigorta fiyatı...sorgulama yaparak
Sigortam.net'in özel indirim fırsatlarını...görebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece sigorta türüne göre doldurmanız gereken kişisel ya da aracınızla ilgili bilgileri, eksiksiz ve...doğru şekilde girmeniz yeterli. 2 dakika içerisinde sigorta şirketlerinin tekliflerini ekranınızda görebilirsiniz. Sigorta...teklifi almadan internete özel indirim fırsatlarını göremezsiniz. Sigortanızı indirimli fiyatlardan alabilmek için...öncelikle sigorta teklifi almanız gerekir. Teklif aldığınızda indirimlerin de eklenmesi ile en uygun sigorta...fiyatlarına ulaşmanız mümkün olur.

Poliçenize Anında Ulaşın, Güvenceniz Başlasın!

İnternetten sigorta...teklifi alma avantajlarının bir diğeri ise güvencenin anında başlaması! Aracınızı yeni aldınız ve zorunlu trafik...sigortası yaptırmadan trafiğe çıkmak istemiyorsunuz. Ya da aracınıza daha trafik sigortası yaptırmadınız ve ağır cezalara maruz...kalmadan sigortanızı yaptırmak istiyorsunuz. Sigortam.net'ten trafik sigortası teklifi alarak sigortasız...olacağınız süreyi kısaltabilirsiniz. Satın aldığınız trafik sigortası poliçesi anında e-postanıza gelir ve bu sayede bekleme...süresi yaşamadan poliçenize kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda poliçeyi satın aldığınız andan itibaren sigorta geçerlilik süresi...başlar. Trafik sigortası yaptırdıysanız korkmadan trafiğe çıkabilir, kasko sigortası yaptırdıysanız ise koruma teminatlarından...faydalanabilirsiniz. En uygun araç sigortaları için teklif alın, güvenceniz anında başlasın! Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler; özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerini...değerlendirebilir. Araç sigortasına ihtiyacınız var ise kasko ve trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi alarak...bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun poliçeyi kendinizi belirleyebilirsiniz.