Trafik Kazaları En Fazla Sonbaharda Yaşanıyor, Kasko Yaptırmanın Tam Zamanı

Tatilcilerin dönüş yoluna düşmesi ve okulların açılmasıya birlikte artış gösteren trafik yoğunluğu, mevsim şartlarının da değişmesiyle birleşince kaza sayılarının artmasını doğrudan etkiliyor. Öyle ki yapılan bir araştırma trafik kazalarının en fazla sonbaharda meydana geldiğini ortaya koyuyor. Eğer bu riske karşı henüz aracınızın kasko sigortasını yaptırmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Aracınızı ve bütçenizi kaskoile güvenceye almanın tam zamanı.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Kazalar En Fazla Sonbaharda Yaşanıyor

Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığı’na gönderilen verilere göre yaralanmalı kazaların %39’u sonbaharda mevsiminde meydana geliyor. Bu tablonun ortaya çıkmasında en başta da belirttiğimiz gibi trafik yoğunluğunun artması ve değişen mevsim koşullarının etkisi ön planda. Özellikle sonbahar gibi hava koşullarının anlık değişiklikler gösterdiği dönemlerde araç sürüşünü mevcut koşullara uygun gerçekleştirmeyen sürücüler, kaza sayılarının artmasında en önemli paya sahip.

Kazalara Karşı Kasko Sigortası Güvencesi

Sonbaharda artış gösteren trafik kazaları can güvenliğini tehdit ettiği gibi, araç sahiplerinin maddi olarak oldukça ciddi maliyetlerle karşılaşmasına da neden oluyor. Araç fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu göz önünde bulunduracak olursak yedek parça fiyatlarında karşılaşılacak fiyat tablosu için de pek şaşırmamak gerekiyor.

Kaza ortalamalarının zaten yüksek olduğu ülkemizde, sonbaharın da gelmesiyle beraber bu risk en üst seviyeye çıkıyor. Bu gibi beklenmedik ekstra masraflara karşı kasko sigortası ise araç sahiplerine çok önemli avantajlar sağlıyor. Olası bir kazada aracınızda meydana gelebilecek hasar maliyetlerinin karşılanmasında devreye giren kasko sigortası, sadece hasarınızın karşılanması sürecinde değil, kaza veya arıza anında her nerede olursanız olun (poliçenizin teminatları kapsamında) yol yardımından, aracınızın servise götürülmesine, barınmadan, ikame araç teminine kadar kaza ve sonrasındaki hayati öneme sahip birçok ihtiyacınızın karşılanmasında en önemli yardımcınız olacaktır.

En İyi Sigorta Şirketlerinin Kasko Tekliflerini, En İyi Fiyat Garantisiyle Alın

Aracı için kasko sigortası yaptırmaya karar verenlerin bu adımın ardından kararsızlığa düştükleri bir diğer nokta ise kasko sigortasının hangi şirketten yaptırılması gerektiği aşamasında ortaya çıkıyor. Çünkü poliçenin yaptırılacağı şirket ve poliçe teminatları da en az kasko sigortasının kendisi kadar önem taşıyor.

Türkiye’nin ilk ve en iyi online sigorta karşılaştırma platformu Sigortam.net olarak araç sahiplerini bu kararsızlıktan kurtararak, Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini, en iyi fiyat garantisiyle hem online hem de telefon yoluyla mutlu müşterilerimize sunuyoruz. Sigortam.net olarak 16 yıllık deneyimimiz ve bugüne kadar hizmet verdiğimiz 3.5 milyonun üzerinde mutlu müşterimiz ile sadece poliçe satın alma sürecinde değil, hasar bildiriminden, aracın çekici yardımıyla servise götürülmesine, hasar dosyası takibinden, tazminat ödemesine kadarki tüm süreci de müşterilerimiz için “ücretsiz” olarak takip ediyoruz.

Araç Kasko Sigortanızı Neden Sigortam.net’ten Yaptırmalısınız?

  • En iyi fiyat garantisi sunarız,
  • %50’ye varan fiyat avantajı sunarız,
  • Türkiye’nin en iyi şirketlerinin tekliflerini sunarız,
  • 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunarız,
  • Müşterilerimize güvenli alışveriş garantisi sunarız.

Sigortam.net olarak sigorta karşılaştırmalarında sunduğumuz bu avantajların yanı sıra dönemsel kampanyalarımızla da müşterilerimizin kazançlarına kazanç eklemelerini sağlıyoruz. Bu kampanyalarımızın bazıları ise şöyle:

  • Ödül programıile kampanyası ile Sigortam.net’ten sizin referansınızla gelen kişinin trafik sigortası, kasko veya özel sağlık sigortası yaptırması halinde, yaptırılan poliçe tutarı üzerinden %5 ödül kazanabilir, kazandığınız bu ödülleri bir sonraki poliçe alımı ya da yenilemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Sigortam.net – Petrol Ofisi Akaryakıt Kampanyasıkapsamında, Sigortam.net’ten yaptıracağınız kasko veya trafik sigortası poliçesi ile 1 yıl boyunca 400 TL’ye varan ücretsiz akaryakıt kazanabilirsiniz.

 

Hızlıca Kasko Teklif Alın

Siz de aracınızı kaza ve arıza risklerine karşı güvenceye almak ve bütçe planlamanızı derinden sarsacak ek masraflarla karşılaşmamak için iş işten geçmeden kasko sigortanızı yaptırın.

İster online olarak, isterseniz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 24 00 Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak bize kolayca ulaşın, dakikalar içinde Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden için en uygun fiyatlarla kasko teklifi sunalım, böylelikle bütçenize en uygun poliçeye kolayca sahip olun.

Benzer İçerikler

2017’nin En Çok Satan 10 Otomobil ModeliOtomotiv Distribütörleri Derneği , 2017’nin ilk 9 ayında en fazla satan otomobil modellerinin listesini açıkladı. Açıklanan...verilere göre 2017’de şu ana kadar en fazla satan model Fiat Egea olurken, Egea’yı Renault modelleri Megane ve Clio takip etti....İşte 2017’nin en çok satan otomobil modelleri ve satış adetleri. [widget id="sigortamnet_kasko_widget-2"]

İşte 2017’de En...Çok Satan Modeller

Üretiminde %70 oranında yerli olduğu belirtilen Fiat Egea, 2017’de toplamda 29.951 adet satılarak, en çok...satan modeller arasında ilk sırada yer aldı. Renault’un artık klasik modelleri arasında yer alan Megane 28.001, Clio ise 24.812 adet...sattı. Bu modelleri sırası ile Volkswagen Passat, Toyota Corolla, Volkswagen Polo, Ford Focus, Hyundai İ20, Honda Civic ve Opel Astra...takip etti.

Otomobil Satışları Geçen Yıla Oranla Düşüş...Gösterdi

Yılın ilk 9 ayında toplam otomobil satışı ise geçen yıla oranla %2.6 oranında azalarak 476.621 oldu. Satışlar...Eylül ayında ise ilk 9 ayın aksine 53.423 satışla bir önceki yılın aynı dönemine göre %4.06 oranında artış...gösterdi.

Aracınızın Kasko Sigortasını Yaptırmayı Unutmayın

Ciddi maddi sorumlulukları göze alarak sahibi olduğunuz...aracınızın başına gelebilecek risklere karşı,
kasko sigortası ile güvence...sağlamayı unutmayın. Türkiye’nin online sigortacılıktaki ilk ve lider kurumu Sigortam.net’ten online olarak ya da 444 24 00...numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kasko teklifi alın,...ihtiyacınız olan poliçeye en uygun fiyatlarla, anında sahip olun.
Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Nedir?

Araç kasko değer listesi her ay Türkiye Sigorta Birliği (TSB)...tarafından yayınlanmaktadır. Bu liste öneri olarak yayınlanmaktadır. Sigorta şirketleri isterlerse kasko...sigortası araç kasko hesaplama yaparken bu değerleri baz alabilirler.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL