Kaskoda Kusurlu Araç | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kazada Kusurlu Olan Araç Kasko Güvencesinde Midir?

Kasko sigortası herhangi bir kazada hasara uğrayan aracı, limit ve teminatlar doğrultusunda güvence altına alır.

Burada kazanın nasıl geliştiği de önem taşır. Sigortalı olan sürücü kasıtlı bir şekilde kazaya sebep olduğu tespit edilirse, hasarı sigorta tarafından karşılanmaz.

Yine kaza anında ehliyetinizin olmadığı ya da alkollü olduğunuz tespit edilirse sigorta yine hasarınızı ödemez. Bu nedenle böyle önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Ehliyetsiz ve alkolsüz trafiğe çıkmak zaten başlı başına yanlış bir davranıştır ve cezası vardır.

Örneğin, trafikte seyrederken birden kırmızı ışık yandı ve önünüzdeki ara durdu. Siz bu durumu fark etmeden önünüzdeki araca çarparsanız, trafik sigortası karşı tarafın zararını öderken, kasko sigortanızda sizin aracınızdaki hasarları teminat altına alır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Sigortam.net üzerinden kasko hesaplama yaparak en uygun kasko fiyatlarına hemen ulaşın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta ile ilgili detaylı bilgi alın.


Benzer İçerikler

En İyi Kasko Şirketi Hangisi?

En iyi kasko şirketi hangisi diye düşünüp durmayın, araç kasko hesaplaması yapın, Türkiye'nin en iyi kasko şirketlerinin kasko tekliflerine ulaşın.

Devamını Oku

En Uygun Sigorta Teklifine Ulaşmanın Yolları

En uygun sigorta teklifine Sigortam.net'ten sigorta sorgulama yaparak kolayca ulaşın, karlı çıkın.

Devamını Oku

Kasko Hesaplama Yapmanın Önemi

Kasko hesaplama işlemini yaparak en doğru kaskoya ulaşmanız mümkün. Bu işlemi Sigortam.net'ten kolayca yapın en uygun kaskoya hemen ulaşın.

Devamını Oku