Kasko Sigortanızı Nerede Yaptırdığınıza Dikkat!

Kasko sigortası da tıpkı trafik sigortası gibi yol güvenliğini sağlamak adına, uzun süren yolculukları huzurla tamamlamak adına yapılan bir araç sigortası ancak kasko sahibi olmak trafik sigortasına göre daha maliyetli. Dolayısıyla gerekirse bütçemizden kısarak satın aldığımız kasko sigortasının teminatları, kapsamı kadar önemli kasko sigortanıza doğru sigorta şirketi ile sahip olmanız.

Kasko sigortası; olası kazalarda ya da kusurlarda doğan maliyeti,  kasko yapan sigorta şirketinin sorumluluğu altına alınması demektir aslında.

Kasko poliçesi teminatlarının doğru işlemesi, kaskonuzu almadan dahi yeterli bilgilere ulaşılması için sigorta poliçesinin, sigorta bilinci oluşmuş sigorta şirketlerinden alınması gerekir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL


Kasko poliçesinin asıl amacı; trafik, yolculuk esnasındaki problemli durumları kontrol edebilmek, sigorta sahibinin süreci mümkün olan en sorunsuz şekilde atlatmasını sağlamak. Bunu başaracak, doğru kasko poliçesi ile çözüm yaratacak ise doğru karar verilmiş sigorta şirketidir. İdeal kasko poliçesi ile kaza, yangın, deprem, doğal afetler gibi sorunlarda aracınız güvende olur. 

Kasko Sigortası için Sigorta Şirketi Seçerken Dikkat Edilecekler

Kasko sahibi olurken en fazla yanlışa düşülen konu sadece kasko fiyatlarını baz alarak karar vermektir. Her sigorta şirketinin kasko şart ve ücretleri değişkenlikler taşır. Kasko teminatlarının neyi taşıdığını öğrenmek ne kadar gerekliyse neleri taşımadığını öğrenmek de o kadar önemlidir. Bu yüzden mutlaka kasko teminatınızın dışında kalan durumları sigorta şirketinizden öğrenin.

Her bir sigorta şirketinin farklı fiyat tekliflerine, seçeneklerine ulaşmak, kolaylıkla sigorta sahibi olmak kolay bir durum değildir. Fiyat tekliflerinin analizlerini yapabilmek deneyimli, uzun soluklu sigorta şirketlerinden destek almak gerekir.

Sigorta sahibi olma süreci ciddi bir zaman alır ve yanlış yönlendirmelere açıktır. Araç sahipleri en uygun kasko sigortası ararken sigorta fiyatını doğrudan etkileyecek doğru teminatları eksiksiz seçmekte dikkat etmelidir.

Ancak Sigortam.net en uygun sigorta fiyatlarını, en doğru teminatlarla sahip olmanız için size imkan sunar  Kolayca dolduracağınız sigorta sorgulama formu ile de size destek olur.

Siz de sigortanıza Sigortam.net ile sahip olun, sigorta sahibi olabilmek için zaman kaybetmeyin, form doldurmak istemezseniz 7/24 hizmet veren sigorta destek hattımızdan yardım alın.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL