Kolay Kasko Sigortası | Kasko Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Kasko Sigortası

Sigorta yaptırma sürecinin zorluğu ve zorunluluğu olmaması nedeniyle sürücüler kasko sigortası yaptırmak istemiyor veya yaptırmayı erteleyebiliyor. Ancak sigorta sektöründe bir ilke imza atan Sigortam.net ile birçok sürücü kolay sigorta sahibi olmanın yolunu buldu.

13 senedir herkesin sigorta konusunda bilgi sahibi olabilmesi ve kısa süre içinde poliçe satın alabilmesi için kolay sigorta hizmetlerinin öncülüğünü yapan Sigortam.net ile kısa sürede kolay kasko sigortası sahibi olmak hayal değil.

 

 

 

 

 

Kolay Sigorta Adımları ile Kasko Sigortası Sahibi Olabilirsiniz ama Nasıl?
 

 Sigortam.net ile isterseniz online sigorta sorgulama yaparak fiyat tekliflerine kolayca ulaşırsınız, isterseniz 444 24 00 numaralı destek hattımız ile sigorta uzmanlarından yardım alarak soru işaretlerinizi giderirsiniz.

 Fiyat karşılaştırmalarını kolayca yaşar, sigorta şirketleri arasından ihtiyacınıza en uygun kasko sigortasını kolayca seçersiniz.

 İsterseniz kasko teminatlarını seçer, fiyatları siz belirlersiniz.

 Sigortam.net olası hasar anında da hasar sürecini çabucak atlatmanız için yanınızda! Beklenmedik hasar durumunda maddi zararınız olmaz, kasko güvencesi ile hasarınızın ödemesi yapılır.

 Aracınızın o yıl çıkaracağı masrafı bilmeseniz de Sigortam.net ile her ay ne kadar kasko primi ödeyeceğinizi bilirsiniz.

 Poliçenizi kaçırmamak için poliçe vade hatırlatma formumuzu  doldurursanız; günü dolmuş veya yenilenmesi gereken sigortanızı size hatırlatırız ve bu konuyu düşünmekten sizi kurtarırız.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolaylıkla sigorta yaptırabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Kolay Trafik Sigortası

 

 

 

 

 

 Kolay Özel Sağlık Sigortası

 

 

 


Benzer İçerikler

Türkiye’deki Trafik Kazaları ve Nedenleri

Türkiye’de yaşanan trafik kazalarının sayısı ne yazık ki çok fazla. Bu kazaların hangi zamanlarda ve ne şekilde gerçekleştiğini yazımızdan öğrenerek, bu tür kazalara karşı daha tedbirli davranabilirsiniz.

Devamını Oku

Araba Park Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araçların çoğalması trafikte sıkıntı yarattığı gibi otopark konusunda da araç sahiplerini bir hayli zorluyor. Arabanızın zarar görmemesi için Sigortam.net'ten en uygun fiyatlarla kaskonuzu yaptırın.

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Aralık 2014

Kasko Değer Listesi Aralık 2014 yayınlandı. Listede yer alan yeni araçları görün, bu araçlar için en uygun fiyatlarla kasko sigortası satın alın.

Devamını Oku