Kolay Sigorta Ürünleri | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Sigorta Ürünleri

Sigorta sahibi olmak artık hiç zor ve karmaşık değil! 

Sigortam.net kolay sigorta anlayışıyla, karşılaştırılabilir sigorta ve fiyatlar ile sigortalanmanıza yardımcı oluyor. Kolay sigorta ürünleri için her türlü fırsatı ayağınıza getiriyor.

Üstelik Sigortam.net’e her yerden ulaşmak da mümkün;

 www.sigortam.net internet sitesinden, 
 Sigortam.net mobil sitesinden, 
 facebook.com/sigortamnet sayfasından
 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak 

Elbette Daha Fazlası da Var

Karşılaştır ve Poliçeni Oluştur

Sadece tıklarla sahip olabileceğiniz poliçeniz için; internet sitemizdeki karşılaştırma platformunu kullanarak teminat ve fiyatları kolayca değerlendirebilirsiniz. Birçok sigorta seçeneği arasından seçim yapabilir, kolay sigorta sahibi olmak için sadece 3 dakika harcarsınız.

En Uygun Fiyat

Online veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızla sigorta şirketlerinin en uygun sigorta tekliflerini ve kolay sigorta ürünlerini kıyaslayarak %45’e varan fiyat avantajlarından faydalanabilir, satın alma kararınızı kolayca verebilirsiniz. 

En Fazla Kolaylık

Dilerseniz detaylı kıyaslamalar yaparak  satın aldığınız kasko poliçesi çıktısını e-posta ya da çıktı olarak alabilirsiniz. Poliçeniz  satın aldığınız adrese ücretsiz kargo ile gönderilir. İsterseniz poliçenizi PDF olarak alır ve posta bekleme zahmetine hiç girmezssiniz.

En Kolay Poliçe Yenileme

Sigortam.net ile poliçe vadenizi unutma ya da poliçe yenilemesi kaçırma gibi sorunlar yaşamazssınız. Poliçe vade hatırlatma formu ile günü dolmuş veya yenilenmesi gereken sigortanızı size hatırlatır ve bu konuyu düşünme sıkıntısından sizi kurtarırız. 

Hasarda da Yanınızda

Hiç gerek kalmamasını umsak da, herhangi bir hasar anında telaşlanmadan tek yapmanız gerekn 7/24 hizmet kalitesi anlayışıyla hareket eden 444 24 00’aramak olacak. İhtiyacınız olan bütün desteği hasar uzmanlarımız kesintisiz olarak verir, can sıkıcı durumu en kolay şekilde atlatmanızda yardımcı olur.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolaylıkla sigorta yaptırabilir, kolay sigorta ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Kolay Kasko Sigortası

 

 

 

 
Kolay Trafik Sigortası

 

 

 

 

 

 

 Kolay Özel Sağlık Sigortası

 

 


Benzer İçerikler

Araç Kasko Değeri Nerede Kullanılır?

Sıfır veya ikinci el aracınızın sigortalanması, ikinci el araç satış fiyatının belirlenmesi, ikinci el araç kredisi alınması, hasar ödemelerinin yapılması gibi durumlarda araç kasko değeri temel alınmaktadır.

Devamını Oku

Kazada Kusurlu Olan Araç Kasko Güvencesinde Midir?

Kazada kusurlu olan aracın hangi nedenlerden dolayı kusurluğu olduğu kasko sigortasını etkiler.

Devamını Oku

Sigorta Yaptırmak için 5 Önemli Neden

Sigorta yaptırmak hayatınızdaki maddi güvencenizdir. Risk durumunda mağdur olmamak için sigortanızı vakit kaybetmeden yaptırın, bütçenizi koruyun.

Devamını Oku