444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kolay Sigorta Ürünleri

Sigorta sahibi olmak artık hiç zor ve karmaşık değil! 

Sigortam.net kolay sigorta anlayışıyla, karşılaştırılabilir sigorta ve fiyatlar ile sigortalanmanıza yardımcı oluyor. Kolay sigorta ürünleri için her türlü fırsatı ayağınıza getiriyor.

Üstelik Sigortam.net’e her yerden ulaşmak da mümkün;

 www.sigortam.net internet sitesinden, 
 Sigortam.net mobil sitesinden, 
 facebook.com/sigortamnet sayfasından
 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak 

Elbette Daha Fazlası da Var

Karşılaştır ve Poliçeni Oluştur

Sadece tıklarla sahip olabileceğiniz poliçeniz için; internet sitemizdeki karşılaştırma platformunu kullanarak teminat ve fiyatları kolayca değerlendirebilirsiniz. Birçok sigorta seçeneği arasından seçim yapabilir, kolay sigorta sahibi olmak için sadece 3 dakika harcarsınız.

En Uygun Fiyat

Online veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızla sigorta şirketlerinin en uygun sigorta tekliflerini ve kolay sigorta ürünlerini kıyaslayarak %45’e varan fiyat avantajlarından faydalanabilir, satın alma kararınızı kolayca verebilirsiniz. 

En Fazla Kolaylık

Dilerseniz detaylı kıyaslamalar yaparak  satın aldığınız kasko poliçesi çıktısını e-posta ya da çıktı olarak alabilirsiniz. Poliçeniz  satın aldığınız adrese ücretsiz kargo ile gönderilir. İsterseniz poliçenizi PDF olarak alır ve posta bekleme zahmetine hiç girmezssiniz.

En Kolay Poliçe Yenileme

Sigortam.net ile poliçe vadenizi unutma ya da poliçe yenilemesi kaçırma gibi sorunlar yaşamazssınız. Poliçe vade hatırlatma formu ile günü dolmuş veya yenilenmesi gereken sigortanızı size hatırlatır ve bu konuyu düşünme sıkıntısından sizi kurtarırız. 

Hasarda da Yanınızda

Hiç gerek kalmamasını umsak da, herhangi bir hasar anında telaşlanmadan tek yapmanız gerekn 7/24 hizmet kalitesi anlayışıyla hareket eden 444 24 00’aramak olacak. İhtiyacınız olan bütün desteği hasar uzmanlarımız kesintisiz olarak verir, can sıkıcı durumu en kolay şekilde atlatmanızda yardımcı olur.

Bu adımları takip ederek siz de artık kolaylıkla sigorta yaptırabilir, kolay sigorta ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sigortam.net’ten alabileceğiniz kolay sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Kolay Kasko Sigortası

 

 

 

 
Kolay Trafik Sigortası

 

 

 

 

 

 

 Kolay Özel Sağlık Sigortası

 

 


Benzer İçerikler

2015 Kasko Sorgulama İşlemi Sigortam.net’te Çok Kolay!

2015 kasko sorgulama işlemini kolay bir şekilde Sigortam.net'ten yaparak ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun kasko fiyatlarına hemen ulaşın.

Devamını Oku

Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sigorta, risk gerçekleşmeden önce önlem almaya yönelik bir eylemdir. Bu eylem, hizmeti sunan sigortacı ile hizmetten faydalanan sigortalı arasında imzalanan sözleşme ile belgelenmektedir.

Devamını Oku

Kasko Değer Listesi Ağustos 2014

Araç değer listesi 2014 Ağustos ayı listesine eklenen araçlar için en uygun kasko fiyatlarına ulaşmak için kolayca kasko hesaplama yapın.

Devamını Oku