Konut Sigortası Yaptırmadan Tatile Çıkmayın!

Yazın yaklaşmasıyla birlikte tatiller de başladı. Tüm sene bu zamanı bekleyenler kış aylarından biletlerini ayırttı, tatil planlarını aylar öncesinden yapmaya başladı.

Herkesin amacı bu yaz tatillerinde yıl boyunca yaşadıkları stresi atmak, huzurlu ve keyifli vakit geçirmek. Tatilinizin güzel geçmesi için atlamamanız gereken ayrıntılara önem vermeniz ve yapmanız büyük önem taşıyor.

Hazırladığımız küçük noktalara dikkat ederek eğlenci bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

 

Tatile Çıkmadan Evinizde Dikkat Etmeniz Gereken 6 Önemli Nokta

Hırsızlara Dikkat!

Boş bırakılan evler hırsızlara davetiye çıkarıyor. Evleri takip eden hırsızlar içeride kimsenin olmadığını gördüklerinde bu fırsatı kaçırmıyorlar. En değerli mekanınız olan eviniz ve değerli eşyalarınız bu durumdan zarar görüyor ve çalınıyor. Bu durum da maddi ve manevi kayıplar yaşamanıza neden oluyor. Bu noktada sigorta yaptırmak büyük önem taşır. Konut sigortası yaptırarak içiniz rahat bir şekilde tatilinize odaklanabilirsiniz.

Eşyalarınızı Koruyun!

Siz yokken tozlanmasın diye küçüş boyutlu dekorasyon ürünlerinizi kapalı bir yere kaldırabilirsiniz. Koltuklarınızı da aynı şekilde üzerine örtü serili bir halde bırakırsanız kirlenmesini önlemiş olursunuz.

Prizleri Kontrol Edin!

Tüm elektronik aletlerinizin fişlerini prizden çıkarın. Buzdolabınız çalışır halde kalabilir aksi durumda içindeki yiyecekler bozulur. Elektronik eşyalar fazla elektrik harcar, boş yere fatura ödememek ve sigorta atmasını engellemek için bu noktaya dikkat edilmelidir.

Elektrik ve Suya Dikkat Edin!

Mutfak hariç sigortaları indirebilir, gazı ve vanaları kapatabilirsiniz. Işıkların ve muslukların da kapalı olduğundan emin olmanız döndüğünüzde yüklü faturalarla karşılaşmanızı önler. Ayrıca su taşması olayıyla karşılaşmanızı da önler.

Faturalarınızı Biriktirmeyin!

Posta kutunuzda biriken faturalar hırsızlara evde olmadığınızı bildirir. Bu nedenle bir komşunuzdan rica ederek posta kutunuzun anahtarını kendisine bırakıp, faturaları gördükçe almasını isteyebilirsiniz.

Kapı ve Pencereleri Kapatın!

Evinizdeki tüm pencereleri kapatın. Yüksek katta oturuyor olsanız da yine de pencerelerinizi kapalı tutun, hırsızlar bir eve girebilmek için çeşitli yollar kullanır. Kırık camınız varsa mutlaka yenisiyle değiştirtin. Kapının tüm kilitlerini kilitlediğinizden emin olun.

Tatilinizi aklınız evde kalmadan, huzurlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız hemen Sigortam.net üzerinden konut sigortası yaptırın. Bunun için konut sigortası başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Benzer İçerikler

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Online Sigorta Teklifi Al, Fırsatları Değerlendir!

Sigorta teklifi alma işlemlerinizi internetten yaparak...daha uygun fiyata poliçenizi satın alabilirsiniz. Online sigorta teklifi almanız, birçok şirketin sigorta...fiyatlarını görebilmenizi ve karşılaştırma yapabilmenizi sağlar.  Fiyatları ve teminatları karşılaştırarak doğru kararı...verebilmek ise Sigortam.net üzerinden oldukça kolay. Online sigorta teklifi al, en uygun fiyat...garantisini kaçırma! [widget id="sigortamnet_content_widget-2"] Sigortanızı internetten yaptırmanın önemli avantajları...vardır. Bir kaç dakika içerisinde bilgilerinizi girip teklif alma sürecine geçebilirsiniz. Sadece online sigorta teklifi alarak...görebileceğiniz özel indirimlerle araç sigortalarınızı yaptırabilir, sağlık sigortanızı en uygun fiyat garantisi ile...yaptırabilirsiniz. Üstelik poliçeniz anında size ulaşır. Avantajların detaylarını yazımızın devamından...öğrenebilirsiniz.

Acenteleri Dolaşmayın, Tek Bir Ekrandan Karşılaştırma Yapın!

Online sigorta teklifi...almanın en büyük avantajı, acenteleri dolaşmak zorunda kalmamaktır. Ayrı ayrı sigorta şirketlerini aramak, teklif almak ve...sonrasında onları değerlendirebilmek zor hatta bazen kafa karıştırıcı olabilir. Online sigorta tekliflerini almak...ise çok daha basit ve net bir süreçtir. Sigortam.net'ten dilediğiniz sigorta ürünü için teklif alarak birçok sigorta şirketini...aynı ekranda görebilirsiniz. Bu sayede sigorta fiyatlarını karşılaştırarak hangisinin bütçenize en uygun olduğunu bulabilmeniz...çok daha rahat olur. Sigorta fiyatı sorgulama yapmak için bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Kasko, trafik...sigortası ya da sağlık sigortası için fiyat bilgisi mi almak istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken sigortanın branşına göre...bilgilerinizi doğru bir şekilde girmek. 2 dakika içerisinde tüm teklifleri görebilir, fiyatlar hakkında değerlendirme yapabilirsiniz....İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun poliçeyi seçtikten sonra ise satın alma işlemlerine geçebilirsiniz.

İnternetten...Sigorta Teklifi Al, Avantajları Kaçırma!

İnternetten sigorta fiyat alma işlemlerinin kolay ve hızlı...olmasının yanında birçok avantajı da mevcut. İnternete özel indirim fırsatlarını görebilmeniz için öncelikle teklif almanız...gerekiyor. Kişiye özel indirim fırsatları ile poliçenizi daha da uygun fiyatlara alabilir, bütçenizi sıkıştırmadan taksit...seçenekleri ile ödeme yapabilirsiniz. Sigortanızı online olarak yaptırırsanız, poliçenizin oluşturulmasını ve size...gönderilmesini beklemek zorunda kalmazsınız. Kasko sigortası aldığınızı düşünelim. Bütçenize uygun olan kasko ürününü...satın alırsanız, poliçeniz e-postanıza gelir. Beklemek zorunda kalmadan kasko poliçenize anında ulaşırsınız. Ayrıca...sigortanızı internetten alırsanız, güvenceniz anında başlar. Aracınıza kasko yaptırdığınız zaman, kasko teminatlarının...masrafları karşılama güvencesi poliçeyi internetten satın aldığınız an geçerli olur. Aynı şekilde diğer sigorta çeşitleri...olan trafik ve sağlık sigortaları için de aynı avantajlar geçerlidir. Zorunlu trafik sigortası teklifi
, kasko teklifi, sağlık sigortası teklifi alarak 2 dakikada...sigorta sorgulama yapın!