Bayram Öncesi Kasko ve Trafik Sigortanızı Yaptırmayı Unutmayın

Her bayramda olduğu gibi bu yılki Kurban Bayramı’nda da milyonlarca kişi uzun tatil süresini değerlendirmek için yollara düşecek. Trafik yoğunluğunun çok yüksek seviyelere çıktığı bu gibi dönemlerde, trafik kazalarının sayısında da maalesef istenmeyen tablolar ortaya çıkıyor.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Bayram yolculuklarınız öncesinde kaskove trafik sigortası gibiaraç poliçeleriniziyaptırmanız, hem kazalara karşı aracınızı ve bütçenizi korumaya almak, hem de Türkiye’nin neresinde olursanız olun hızlı bir yol yardımından faydalanarak içinde bulunabileceğiniz olumsuz durumun daha da içinden çıkılmaz bir hale gelmesinin önüne geçmek için hayati bir öneme sahip.

Araç Sigortalarının Önemi Uzun Yolda Daha Fazla Ortaya Çıkıyor

Ülkemizde 20 milyonun üzerinde araç bulunması ve sürücülerin trafik kurallarına dikkat etmemesi gibi nedenler kaza oranlarının yüksek çıkmasına neden oluyor. 2017 yılı için toplam trafik kazalarının sayısı 410.612 olarak açıklanıyor. Trafik kazaları özellikle bayram tatili zamanlarında daha da artış gösterir.Yaklaşan 2018 Kurban Bayramı ise uzun tatil süresi nedeniyle birçok vatandaşın uzun yola çıkmak için plan yaptığı ve araç güvenliğinin daha da önem kazandığı bir dönem.

Kurban bayramı için 2017 verilerine bakılırsa bir önceki yıla göre araç yoğunluğu %20 oranında artış gösterdi. Bu veriyi dikkate alarak trafik yoğunluğun Kurban Bayramı’nda oldukça fazla olacağını söyleyebiliriz. Bu yoğunluğa karşı alınabilecek ilk önlem ise araç sigortası yaptırmak. Uzun yolda kaza risklerine karşı kasko sigortası yaptırarak aracınızı ve bütçenizi koruma altına alabilirsiniz. Kaza risklerine karşı kasko sigortası yaptırmak araç sahibine sadece olası kazalar sonrasında ortaya çıkan hasar maliyetinin karşılanması sürecinde değil, yol yardımı, ikame araç, barınma gibi uzun yolda meydana gelebilecek aksiliklerin kısa sürede bertaraf edilmesi adına da çok önemli avantajlar sağlamaktadır.

İşinizi Şansa Bırakmayın, Kasko ile Seyahatleriniz Güvencede Olsun

En başta da belirttiğimiz gibi, uzun tatil sürecinde milyonlarca kişinin seyahatleri için karayollarını tercih etmesi kaza sayılarının artmasını da beraberinde getirmektedir. Gecenin ilerleyen saatlerinde, yerleşim yerlerine uzak mesafede bulunduğunuz bir noktada aracınızın arıza yapma olasılığını oldukça düşük bir ihtimal olarak değerlendirebilirsiniz. Ancak her yıl yüzbinlerce sürücü bu ve benzer aksiliklerle karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle “benim başıma gelmez nasıl olsa.” diyerek işinizi şansa bırakmaktansa, kasko ile tüm güvencelerinizi sağlayıp gönül rahatlığıyla seyahatinize başlamanız en doğru karar olacaktır.

En Doğru Kasko Poliçesini Almak İçin Sigortam.net’i Arayın!

Aracınızın kasko sigortasını yaptırmanız dışında, kasko poliçenizde bulunan teminatlar da bir o kadar önemlidir. Özellikle son dönemlerde sıklıkla karşılaşılan “ucuz fiyata kasko” “full kasko” sloganıyla birçok teminatı kapsam dışında bırakan ve sürücülere ciddi mağduriyetler yaşatan poliçeler, sürücülerin herhangi bir problem anında ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle kasko yaptırmayı düşünen sürücüler için öncelik poliçe prim tutarı değil, teminat ve kapsamlar olmalıdır. İhtiyaçlarınıza cevap verecek en avantajlı kasko içinse uzman bir sigorta danışmanından yardım almanız poliçe dönemi süresince kötü sürprizler karşılaşmamanız adına büyük önem taşımaktadır.

Hasar Anında 7/24 Yanınızdayız

Türkiye’nin ilk ve en iyi sigorta karşılaştırma platformu Sigortam.net olarak, müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ile kasko sigortası yaptırmanın dışında aynı zamanda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz. Hasar anında Türkiye’nin neresinde olursanız olun sadece tek bir telefonla bulunduğunuz noktaya çekici ve diğer ihtiyaçlarınızın ulaştırılmasından, hasar tazminatınızın ödenmesine kadarki tüm süreçleri takip ediyoruz.

Kasko ve Trafik Sigortası için Şimdi Teklif Alın

Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile anlaşması olan Sigortam.net’ten kasko ve zorunlu trafik sigortası teklifi alarak karşılaştırma yapın, internet üzerinden 3 dakikada poliçenize kavuşun. Dilerseniz 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’mızı arayarak kolayca kaskovetrafik sigortası teklifi alın. İhtiyacınız olan poliçeye ister online ister telefonla en iyi fiyat garantisi ile sahip olun.

 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL